Muži A - ročník 2015 / 2016 - krajský přebor

Pohár

Ne 19.07.2015 10:30předkoloÚstí "A" - TJ Valašské Meziříčí2:1  ( 2:1 ) 
Sestava Sokol Ústí: David Urbášek - David Bezděk, Jan Pančochář, Jiří Smolka, Michal Bagar (46´ Radek Vladík) - Petr Černotský (86´ Libor Palacký), Tomáš Orava, Michal Škařupa, Patrik Sencovici - Radim Pokorný, Petr Holoubek (61´ Václav Smolka).

Sestava TJ Valašské Meziříčí: Milan Michut - Jan Roupec, Filip Přikryl, Aleš Michálek, Petr Plešek - Viktor Žilinský (86´ Martin Václavík) - Šimon Gilar (56´ Jan Plešek), Martin Kufa, Martin Výmola, Marek Macíček - Petr Dragon.

Sled branek: góly: 5´ Radim Pokorný 1:0, 28´ Patrik Sencovici 2:0, 43´ Martin Výmola 2:1.
Rozhodčí: Petr Hanák - Petr Mikula, Michal Částečka.
Osobní tresty: M.Škařupa, Pat.Sencovici - P.Dragon, F.Přikryl, M.Kufa.

V neděli 19.7.2015 hostil staronový účastník KP Sokol Ústí v předkole poháru FAČR divizní TJ Valašské Meziříčí. Oba celky stihly přes týden dotáhnout větší část posil, takže jak trenér Žingor, tak exligista Kotůlek mohli postavit kostru o kterou se budou opírat v soutěži.

Ústeckým hráčům se skvěle povedl vstup do utkání, když hned v páté minutě snad jedinkrát zaváhal jinak nejlepší hráč hostů Michálek a střelec R.Pokorný zužitkoval dlouhý míč Pat.Sencoviciho za obranu 1:0. Vyrovnáno mohlo být po čtvrt hodině, kdy hosté založili rychlý kontr, ale samostatný nájezd zakončil Kufa dloubákem, jenž skončil vedle levé tyče. Trest mohl přijít za pár okamžiků, ale J.Pančochář mířil po volném kopu Pat.Sencoviciho hlavou na zadní tyči nepřesně. Ve 28´ však sklep míč T.Orava na neúnavného Pat.Sencoviciho, ten natáhl ke střele, která s pomocí lehké teče skončila za zády Michuta 2:0. Val.Mez. zahrozil po rohu ve 38´, ale Přikryl hlavičkoval těsně nad břevno. Stejně tak ve 42´ zůstal na zadní tyči zcela nepokrytý Macíček, ale mířil jen vedle svatyně D.Urbáška. V zápětí chyboval na levé straně M.Bagar, soupeř se dostal do vápna a po příhře pod sebe snížil Výmola střelou z první na 2:1. Poslední minuta pak přinesla bleskový přechod do útoku domácích, když akci po ose T.Orava, R.Pokorný, Pat.Sencovici zakončil střelou R.Pokorný, Michut však jeho levačku vytáhl na roh.

V tropickém počasí docházely (ve druhém dějství) hráčům postupně síly a tak už nebyl k vidění tak fyzicky namáhavý fotbal, šance ale neubývaly. Nejprve nebyl na hranici vápna dostatečně důsledný P.Holoubek, po akci čerstvého R.Vladika a R.Pokorného. V 51´ se individuálně prosadil Pat.Sencovici, ale místo razantního zakončení volil nepovedené dloubnutí. Škoda byla i skvěle načasované příhry R.Vladika na rozběhnutého M.Škařupu, která ovšem záložníkovi Ústí utekla od nohy. V 72´ a 74´ měli domácí hned dvě tutovky, kdy nejprve nedotáhl do úspěšného konce samostatný nájezd R.Vladik po prostrčení T.Oravy a následně mířil po rohu hlavou zcela nekrytý dorostenec V.Smolka nad branku. Deset minut před koncem mohli hosté trestat, když do útoku posunutý Macíček využil zaváhání J.Pančocháře, ale druhý stoper J.Smolka předvedl skluz dne, když zastavil míč směřující do prázdné domácí branky. Poslední vzrušení přinesla 85´, když po asistenci kapitána P.Černotského zakončoval R.Pokorný a Michut vytáhl velmi pohotový zákrok.

Po tomto vítězství se mohou fanoušci těšit na soupeře ze druhé ligy, když v pátek od 17:00 hodin přivítáme Frýdek Místek.
Pá 24.07.2015 17:001. koloÚstí "A" - MFK Frýdek-Místek1:2  ( 1:1 ) 
Sestava Ústí: D.Urbášek - D.Bezděk, J.Pančochář (66´ Pav.Sencovici, 77´ L.Palacký), J.Smolka (82´ R.Vladik), J.Šnejdrla - P.Černotský, T.Orava, M.Škařupa, Pat.Sencovici - P.Holoubek - R.Pokorný. Trenér: Radim Žingor.

Sestava FM: O.Prepsl - M.Švrček, D.Javorek, P.Literák, A.Mehremič - L.Ďuriška, E.Talián - T.Hykel, P.Zapalač, J.Farský (77´ M.Mihálek) - M.Matúš. Trenér: Mikuláš Radványi.

Sled branek: 3´ Tomáš Hykel 0:1, 11´ Petr Černotský 1:1, 78´ Lukáš Ďuriška 1:2.
Rozhodčí: K.Mikeska, O.Těšina, D.Šafrán.
Osobní tresty: 0 - M.Matúš, L.Ďuriška (oba ŽK).

V nezvyklém pátečním termínu se odehrálo skvělé pohárové představení, které sledovala více jak pětistovka spokojených fanoušků. Do Ústí totiž v rámci prvního kola Poháru FAČR dorazil účastník druhé nejvyšší soutěže MFK Frýdek-Místek.

Domácí borci však v samém začátku ztratili míč na půlce hřiště, bosňan Mehremič se nezastavitelně rozběhl po levé lajně, nahrál do vápna Zapalačovi a ten rohlíkem namazal na malé vápno rychlonohému Hykelovi, před kterým vzývala zcela odkrytá branky 0:1. Ten kdo si po této studené sprše myslel, že zápas bude jen otázkou skóre, ten se hluboce mýlil. V 11´ totiž J.Smolka získal balón, rychle jej poslal na R.Pokorného, jemuž ho stopeři ukopli jen k P.Černotskému a ten se zpoza šestnáctky levačkou výstavně trefil 1:1. Po čtvrt hodině odvrátili hosté přímák J.Pančocháře a Hykelovi opět rychlostně nikdo nestíhal, ale v tomto mači neúnavný T.Orava na poslední chvilku odvrátil tutovku na roh. Ten ovšem trestuhodně propadl k překvapenému Javorkovi, který naštěstí mířil těsně vedle. Ve 32´ se předvedl D.Urbášek, který reflexivně vyrazil Zapalačovu střelu z bezprostřední blízkosti. Pět minut před půlí odmítl vedení hostující Talián, když po nedostatečném odvrácení pálil z jedenácti metrů nad břevno.

Hned po příchodu z kabin se po chybě frýdecké obrany dostal do tutovky R.Pokorný, ale jeho pravačka poslala míč nad bránu. Po hodině zahrozili očividně znervóznění hosté, ale hlavička Ďurišky neměla správnou výšku. V 69´ založil další z hrdinů utkání (J.Smolka) akci na M.Škařupu, jeho hlavička byla zblokován k R.Pokornému a ten těsně minul. Rozuzlení přinesla 78´, kdy musel ze hřiště zraněný Pav.Sencovici, který deset minut před tím nahradil v křečích odstupivšího J.Pančocháře. Soupeř rozehrál míč rozhodčího doprava a následný centr Hykela našel hlavu zcela osamoceného Ďuriška 1:2. Ústečtí hráči nadále neúnavně dřeli a v 87´ se málem dočkali kýženého vyrovnání. To si odhlavičkovaný balón stáhl R.Pokorný, ale jeho pohotovou střelu z osmnácti metrů Prepsl lapil. Přes první prohru pod trenérem R.Žingorem, se domácí hráči dočkali dlouhých ovací spokojeného ústeckého publika.

Trenér Radim Žingor: „Dneska musím před svými chlapci smeknout. Sice všichni neodehráli zápas v top formě, ale do jednoho se vydali ze všech fyzických sil. Bohužel jsem dnes nemohl střídat dle potřeby, neboť celá vyměněná trojice šla ze hřiště ze zdravotních důvodů. Jsme rádi, že se diváci bavili do posledního hvizdu a doufáme, že nám zůstanou věrni i v mistrovských utkáních“.

Zajímavé momenty můžete vidět na následujícím odkazu
http://www.youtube.com/watch?v=9IjQnOgkZ2c&feature=youtu.be
Út 04.08.2015 17:30OFS 1.koloBýškovice/Horní Újezd - Ústí "A"2:6  ( 2:2 ) 
Sestava FK Býšk./Horní Újezd: Radim Hradil - Eduard Tomeček, Marek Jakubec (63´ Martin Petráš), Roman Vašina (83´ Břetislav Pikna), Josef Dvořák (64´ Lukáš Suchý) - Miroslav Vašina, Radim Horáček (68´ Petr Čagan), Tomáš Vávra, Radek Skácel (82´ Tomáš Koryčánek) - Stanislav Rakovský, Jiří Bělík.

Sestava Sokol Ústí: Roman Bernkopf (46´ Jakub Zeman) - David Bezděk, Jan Pančochář (42´ Patrik Sencovici), Libor Palacký (68´ David Žeravík), Jan Šnejdrla - Petr Černotský, Tomáš Orava, Michal Škařupa, Radek Vladik (81´ Lukáš Kádě) - Radim Pokorný, Petr Holoubek (46´ Václav Smolka).

Sled branek: 2´ R.Vladik 0:1, 14´ R.Vašina 1:1, 16´ J.Bělík 2:1, 33´ R.Pokorný 2:2, 50´ J.Šnejdrla 2:3, 61´ J.Šnejdrla 2:4, 77´ P.Černotský 2:5, 81´ V.Smolka 2:6.
Rozhodčí: Patrik Šerý, Jiří Orava (laik), Daniel Šerý (laik).
Osobní tresty: J.Dvořák, T.Vávra, J.Bělík - T.Orava, V.Smolka (všichni ŽK).
Út 25.08.2015 17:30OFS 2.koloFK Brodek u Přerova "B" - Ústí "A"2:6  ( 0:4 ) 
Sestava FK Brodek „B“: Josef Klíma - Robert Holub, Petr Stejskal (46´ Ivo Horák ml.), Marek Malenda, Lukáš Hruška - Jan Cetkovský (59´ Jakub Baďura), Zdeněk Kudlička, Štěpán Němec, Jiří Nezhyba (57´ Ivo Horák st.) - Michal Mádr (78´ Martin Diener), Alfred Složil (42´ Jaroslav Přikryl).

Sestava Sokol Ústí: Jakub Zeman (46´Roman Bernkopf) - David Bezděk, Jan Šnejdrla, Jiří Smolka, Patrik Sencovici - Petr Černotský, Václav Smolka, Michal Škařupa (71´ Daniel Šerý), Radek Vladik - Lukáš Kádě (62´ David Žeravík), Petr Holoubek (46´ Aleš Kopecký).

Sled branek: 5´ P.Holoubek 0:1, 21´ L.Kádě 0:2, 25´ P.Sencovici 0:3, 29´ V.Smolka 0:4, 51´ M.Mádr 1:4, 59´ P.Černotský 1:5 (PK), 66´ J.Přikryl 2:5, 86´ D.Šerý 2:6.

Rozhodčí: Ladislav Kundrát, Zdeněk Kouřil (laik), Karel Páleník (laik).
Osobní tresty: 0 - 68´ M.Škařupa (ŽK).

Obě mužstva tvořila sestavu na semifinále poněkud odlišně, což nakonec bylo pro přítomné diváky vzhledem k rozložení sil určitě dobře. Domácí trenér totiž zařadil do základu pětici kluků z áčka (Hruška, Němec, Kudlička, Složil, Mádr) a naopak hosté nechali doma odpočívat Urbáška, Pokorného a Oravu. Když k tomu navíc připočteme zraněné Pančocháře, Sencoviciho, Mertu a Žingora, dostali šanci dorostenci, z nichž nejvíce potěšil výkon V.Smolky a L.Káděho.

Sled branek a šancí:
5´ přihrávku Vladika zužitkoval Holoubek a po obejití i gólmana dával z úhlu do prázdné 0:1;
15´ po ztrátě V.Smolky na půlce, se soupeř dostal před Zemana a byl z toho téměř vlastenec;
21´ Sencovici poslal do vápna střílený centr, kde se míč dostal ke Káděmu a ten propálil vše co mu stálo v cestě 0:2;
25´ Sencovici opět centroval z levé strany a brankář Klíma se červená ještě dnes 0:3;
29´ Bezděk centroval zprava, Holoubek sklepl na V.Smolku a ten zvyšuje na 0:4;
30´ po střele domácího Nezhyby se musel ukázat i Zeman v naší brance;
35´ Holoubek dává gól po pěkné uličce, ale pomezní Páleník signalizoval ofsajd;
51´ rozhodčí Kundrát tentokrát ignoruje signalizaci pomezního Páleníka o ofsajdu a domácí Mádr své sólo s pomocí tyče úspěšně zakončuje 1:4;
57´ výborný centr Bezděka, nezužitkoval v tutovce na zadní tyči V.Smolka a hlavou míří vedle;
59´ Vladik našel na kraji velkého čtverce Škařupu, kterého domácí zastavili jen za cenu faulu, nařízenou penaltu Černotský proměňuje jako Antonín Panenka v Bělehradě 1:5;
63´ po rohu špatně trefuje Bezděk, míč se po odrazu od Kopeckého dostal k překvapenému Šnejdrlovi a ten v tutovce nedává;
66´ po rohu Brodku z levé strany zaspal J.Smolka a Přikryl hlavou nedává Bernkopfovi šanci 2:5;
70´ Žeravík vysílá do samostatného nájezdu Kopeckého, ten ale vůbec netrefuje bránu;
71´ trenér Žingor nechce riskovat vyloučení stahuje ze hry ožluceného Škařupu;
73´ zbytečnou ztrátu Vladika, nepotrestal domácí Mádr;
85´ hrubku Šnejdrly, uhasil J.Smolka, když vyhlavičkoval střelu Přikryla z brankové čáry;
86´ nedáš - dostaneš se potvrdilo, když Sencovici skvěle našel ve vápně Šerého a ten střelou z první vsítil svůj premiérový gól v dresu Ústí.

Zápis o utkání:
https://is.fotbal.cz/souteze/detail-souteze.aspx?req=92c9bb1c-93c2-47c7-9f89-bb14e847310d
Út 15.09.2015 16:30OFSfinále TJ Sokol Újezdec - Ústí "A"0:6  ( 0:3 ) 
Sestava Sokol Újezdec: Zdeněk Vaculík - Radim Dočkalík (60´ Štěpán Číhal), Libor Lecián, Miroslav Kovář, Michal Vrána - Jiří Kolomazník (73´ Radim Slaměník), Tomáš Šídlo, Jakub Jankovič, Martin Koukal - Nicola Dicuia, Tomáš Fikr (80´ Petr Kobliha). Trenér: Josef Stokláska.

Sestava Sokol Ústí: David Urbášek - Jan Šnejdrla (46´ Patrik Sencovici), Libor Palacký, Petr Bočan, Tomáš Ševčík (46´ Michal Bagar) - Petr Černotský, Václav Smolka, Michal Škařupa (46´ Radim Žingor), Radek Vladik - Radim Pokorný, Petr Holoubek (66´ Daniel Šerý). Trenér: Radim Žingor.

Sled branek: 13´ P.Holoubek 0:1, 21´ P.Holoubek 0:2, 45´ L.Palacký 0:3, 54´ P.Holoubek 0:4, 59´ P.Sencovici 0:5, 64´ R.Pokorný 0:6.

Rozhodčí: Vít Zaoral, Michal Částečka, Martin Kouřílek.
Osobní tresty: bez OT.

Na neutrálním hřišti v Prosenicích se v úterý 15.9.2015 odehrálo finále Poháru OFS Přerov mezi účastníkem 1.B třídy Sokolem Újezdec a Sokolem Ústí, který hraje Krajský přebor. Újezdský trenér Stokláska postrádal Zbožínka a vykartovaného Václavíčka. Jeho kolega Žingor dal zase volno Oravovi, Bezděkovi a J.Smolkovi. Navíc po náročném víkendu rozdělil zápasové zatížení po poločasech u dalších šesti hráčů. Příležitost tak dostala většina širšího kádru, když hlavně výkon mladého V.Smolky byl velkým potěšením.
Samotný zápas se nesl v poklidné atmosféře, o čemž svědčí nula v kolonce osobních trestů u obou mužstev. Průběh utkání diktoval od samotného začátku favorit a dva góly P.Holoubka v úvodní dvacetiminutovce, předznamenaly další dění na hrací ploše. Jiskřička pro Újezdec mohla vzplanout těsně před půlí, ale jedinou střelu (za celých 90 minut), která šla na Urbáška zastavila tyč (individuální akce Fikra). A tak se potvrdilo „nedáš dostaneš“, když zblokovanou střelu V.Smolky, uklidil před poločasovým hvizdem rozhodčího Zaorala L.Palacký do sítě bezmocného Vaculíka.
Šest minut po půli nebyl Ústí uznán již druhý gól, v obou případech pro porušení pravidla o ofsajdu. V 54´ dokonal svůj hattrick P.Holoubek, když si na půlce obhodil obránce a samostatný nájezd zakončil skvělým dloubákem. Za tři minuty předvedl individuální akci R.Žingor, gólman jeho střelu vyrazil k R.Pokornému, ale snajpr Ústí si na svůj gól musel ještě chvíli počkat. V 59´ tedy alespoň vybídl pohlednou příhrou P.Sencoviciho a ten pumelenicí na zadní tyč nedal Vaculíkovi šanci.Toliko oblíbeného kanárka uzavřel v 64´ právě R.Pokorný, na jehož střelu po zemi si sice brankář sáhl, ale míč se za brankovou čáru přeci jen dokutálel. Deset minut před koncem, našel V.Smolka povedenou průnikovkou mezi obránce novice D.Šerého, ten však loženku spálil. No a když se v 82´ netrefil po centru R.Pokorného hlavou ani Pat.Sencovici, přebral (po konečném hvizdu) kapitán P.Černotský pohár a finanční odměnu z rukou předsedy OFS pana Romana Párala.

http://hranicky.denik.cz/fotbal_region/fotbaliste-usti-obhajili-vitezstvi-v-okresnim-poharu-20150916.html?utm_source=poutaky&utm_medium=web&utm_campaign=poutak-468x60


St 18.05.2016 17:00SemifináleFC Kralice n.H. - Ústí "A"3:1  ( 1:0 )

Příprava

St 29.07.2015 17:00Ústí "A" - TJ Rožnov p.R.2:6  ( 1:3 ) 
Sestava Ústí: David Urbášek (46´ Jakub Zeman) - David Bezděk, Jan Pančochář, Jan Šnejdrla, Michal Bagar (46´ Tomáš Ševčík) - Radek Vladik (67´ Libor Palacký), Tomáš Orava, Václav Smolka (75´ Rostislav Kočnar), Patrik Sencovici - Petr Holoubek, Radim Pokorný. Trenér: Radim Žingor.

Sestava FC Rožnov pR: Michal Barabáš - Josef Šimek, Rostislav Balejík, Lukáš Maléř, Rostislav Žitnik - David Talpa, Martin Bolcek, Lukáš Fuksa, Lukáš Fiurášek - Filip Zetocha, Michal Maléř. Hokejové střídání: Milan Náměstek, Radek Bortl, Tomáš Dvořák, Radim Malina, Martin Seidl. Trenér: Milan Náměstek.

Sled branek: 6´ L.Fuksa 0:1, 22´ Pat.Sencovici 1:1, 29´ M.Bolcek 1:2, 37´ R.Žitnik 1:3, 53´ M.Maléř 1:4, 80´ F.Zetocha 1:5, 83´ D.Bezděk 2:5, 87´ M.Seidl 2:6.

Rozhodčí: Radek Kulučka, laik, laik.
Osobní tresty: bez OT.
So 01.08.2015 10:00Ústí "A" - TJ Vítkov3:0  ( 2:0 ) 
Sestava Ústí: David Urbášek (46´ Roman Bernkopf) - David Bezděk, Libor Palacký, Jan Pančochář, Jan Šnejdrla - Václav Smolka (71´ Rosťa Kočnar), Tomáš Orava (79´ David Urbášek), Petr Holoubek, Tomáš Ševčík (80´ Aleš Kopecký) - Radek Vladík, Radim Pokorný. Trenér: Radim Žingor.

Sestava TJ Vítkov: Milan Snášel (46´ Daniel Richter) - Karel Krása, Radim Krása, Milan Mikulenka, Ondřej Kalivoda - Lukáš Homola, Petr Modelský - Roman Modelský, Jakub Dohnálek, Matěj Jurečka - Petr Novosad. Střídali: Pavel Binar, Patrik Scholaster, Tomáš Černoch, Michal Pavlica. Trenér: ?.

Sled branek: 22´ D.Bezděk 1:0, 32´ R.Pokorný 2:0, 59´ P.Holoubek 3:0.

Rozhodčí: Martin Kouřílek, Patrik Šerý, Zdeněk Štětka.
Osobní tresty: bez OT.
So 23.01.2016 11:00TJ Valašské Meziříčí - Ústí "A"3:2  ( 1:0 ) 
Sestava TJ Valašské Meziříčí: Tomáš Kuča (46´ Milan Michut) - Jan Roupec, Aleš Michálek, Marek Macíček ml., Petr Plešek - Martin Sviták - Lukáš Lasovský, Martin Kufa, Milan Dokoupil, Marek Macíček st. - Petr Dragon. Střídali - Martin Výmola, Jakub Kapusta, Ondřej Drápela, Viktor Žilinský, Martin Václavík. Trenér: Martin Kotůlek.

Sestava Sokol Ústí: David Urbášek (46´ Jakub Zeman) - David Bezděk (53´ Libor Palacký), Petr Bočan, Jiří Smolka (83´ Radek Vladik), Jan Šnejdrla (46´ Michal Bagar, 76´ David Žeravík) - Petr Černotský (65´ Rosťa Kočnar), Václav Smolka, Radim Žingor ml., Patrik Sencovici - Tomáš Orava, Radek Vladik (46´ Petr Holoubek, 78´ Daniel Šerý). Trenér: Radim Žingor.

Sled branek: 9´ P.Dragon 1:0, 53´ M.Výmola 2:0, 64´ J.Kapusta 3:0, 66´ R.Kočnar 3:1, 73´ P.Holoubek 3:2.

Rozhodčí: René Stodůlka, laik, laik.
Ne 31.01.2016 10:00Gold 11.HFK Olomouc U19 - Ústí "A"3:3  ( 2:2 ) 
Sestava 1.HFK Olomouc U19: David Kubica - Filip LoŠťák, Tomáš Kudýn, Marko Boscato, Tomáš Vohralík - Rostislav Sobek, Aleš Foukal - Martin Doubrava, Josef Tošenovský, Dominik Rožanovski - Patrik Hořava. Střídali: David Vykydal, Jan Přerostl, Nikolas Tirkelidis. Trenér: Rostislav Sobek.

Sestava Sokol Ústí: Roman Bernkopf (46´ Lukáš Vozák) - Rosťa Kočnar (39´ David Bezděk, 77´ Jakub Kuchař), Jan Pančochář (46´ Libor Palacký), Jiří Smolka, Jan Šnejdrla (46´ Tomáš Ševčík) - Petr Černotský, Václav Smolka, Radim Žingor ml. (80´ Daniel Šerý), Patrik Sencovici - Tomáš Orava (75´ Lukáš Kádě), Radim Pokorný (70´ Radek Vladik). Trenér: Radim Žingor.

Sled branek: 14´ Tomáš Orava 0:1, 27´ Patrik Sencovici 0:2, 39´ Patrik Hořava 1:2, 45´ Patrik Hořava 2:2, 51´ Patrik Hořava 3:2, 75´ Patrik Sencovici 3:3 (PK).

Rozhodčí: Zdeněk Štětka, laik, laik.
Osobní tresty: 0 - 25´ T.Orava, 78´ V.Smolka (ŽK).
Ne 07.02.2016 10:001.HFK Olomouc A - Ústí "A"1:2  ( 1:1 ) 
Sestava 1.HFK Olomouc "A": Filip Mucha (46´ Michal Snášel) - Filip Přikryl, Jaroslav Grézl, Ondřej Murín, Jure Srnec - Jiří Bernard - Ondřej Buček, Marek Schmidt, Marek Heinz, Jan Šteigl - Gianpaulo Pezzotti. Střídali: David Líbař, Filip Rozsíval, Oldřich Kostorek, Ondřej Bořil, Ondřej Kováč. Trenér: Oldřich Machala.

Sestava Sokol Ústí "A": David Urbášek (66´ Jakub Zeman) - David Bezděk, Petr Bočan, Libor Palacký, Jan Šnejdrla (46´ Michal Bagar) - Jan Pančochář - Petr Černotský (74´ Rosťa Kočnar), Václav Smolka (46´ Petr Holoubek), Radim Žingor ml. (66´ Radek Vladik, 89´ Daniel Šerý), Patrik Sencovici - Radim Pokorný (74´ Tomáš Ševčík). Trenér: Radim Žingor.

Sled branek: 31´ Patrik Sencovici 0:1, 35´ Gianpaulo Pezzotti 1:1, 70´ Petr Bočan 1:2.

Rozhodčí: Pavel Kološ, Tomáš Ehrenberger, Marek Slota.
Osobní tresty: 0 - P.Černotský (ŽK).
Čt 11.02.2016 17:30Gold 2SK Hranice U19 - Ústí "A"1:6  ( 1:0 ) 
Sestava SK Hranice U19: Roman Částečka (46´ Jiří Matějka) - Jiří Ligač, Petr Šebesta, Dominik Pecha, Hynek Škrobánek - Dominik Hrazdil, Pavel Hladař - Pavel Křenek, Patrik Kovařčík, Jakub Bartoš - Patrik Motloch. Střídali: Ondřej Veselý, Petr Zbožek, Jakub Zobaník, Tomáš Nedělka. Trenér: Jan Jursík.

Sestava Sokol Ústí:
1.poločas; Roman Bernkopf - Petr Dostál, David Žeravík, Michal Bagar, Tomáš Ševčík - Jan Pančochář - Rosťa Kočnar, Radek Vladik, Dan Šerý, Jakub Kuchař (31´ Ladislav Duchoň) - Lukáš Kádě.
2.poločas; David Urbášek - David Bezděk, Petr Bočan, Libor Palacký, Jan Šnejdrla - Michal Škařupa (36´ Jan Pančochář) - Petr Černotský, Tomáš Orava, Radim Žingor ml., Patrik Sencovici - Radim Pokorný. Trenér: Radim Žingor.

Sled branek: 34´ P.Motloch 1:0, 66´ R.Pokorný 1:1, 70´ P.Černotský 1:2, 75´ T.Orava 1:3, 78´ R.Pokorný 1:4, 82´ R.Žingor 1:5, 88´ J.Šnejdrla 1:6.

Rozhodčí: Zdeněk Štětka, laik, laik.
Osobní tresty: P.Kovařčík (ŽK) - 0.
So 13.02.2016 10:15TJ Nový Jičín - Ústí "A"2:2  ( 0:2 ) 
Sestava TJ Nový Jičín: Rostislav Šrom (46´ Jakub Tichánek) - Tomáš Pokorný, Filip Nippert, Ondřej Malina, Leoš Švancer - Jaroslav Juříček, Martin Švec - Jan Kalich, David Seidler, Lukáš Zmatek (46´ Marek Staněk) - Radovan Lokša. Trenér: Jan Pejša.

Sestava Sokol Ústí: Roman Bernkopf (46´ Jakub Zeman, 82´ Roman Bernkopf) - David Bezděk, Petr Bočan, Libor Palacký, Jan Šnejdrla - Jan Pančochář - Petr Černotský (76´ Petr Holoubek), Tomáš Orava, Radim Žingor ml., Patrik Sencovici - Radim Pokorný. Trenér: Radim Žingor.

Sled branek: 8´ J.Šnejdrla 0:1, 25´ R.Pokorný 0:2, 50´ M.Švec 1:2, 81´ R.Lokša 2:2.

Rozhodčí: Michal David, Ondřej Sladký, Martin Hnila.
Osobní tresty: bez OT.

http://www.fotbal-novyjicin.cz/news/a13-02-2016-fk-novy-jicin-tj-sokol-usti-u-hranic-2-2-0-2/
Čt 18.02.2016 18:00Gold 3Tatran Všechovice - Ústí "A"5:6  ( 3:4 ) 
Sestava Tatran Všechovice: František Symerský (46´ Petr Kubját) - Marek Plesník, Tomáš Magula, Lubomír Kubica, Jaroslav Sehnálek - Radim Masařík, Daniel Rolinc - Marek Přikryl (76´ Josef Šindelek), Josef Šindelek (56´ Jakub Bobčiak), Tomáš Hlavica - Zdeněk Merta. Trenér: Lubomír Kubica.

Sestava Sokol Ústí:
1.poločas; Roman Bernkopf - David Bezděk, David Žeravík, Libor Palacký, Jan Šnejdrla - Jan Pančochář - Radek Vladik, Tomáš Orava, Radim Žingor ml., Patrik Sencovici - Radim Pokorný.
2.poločas; Lukáš Vozák - František Zlámal (18´ Jakub Kuchař), Petr Dostál, Michal Bagar, Tomáš Ševčík - Michal Škařupa - Petr Černotský, Petr Holoubek, Tomáš Orava (18´ Patrik Sencovici, 36´ David Bezděk), Daniel Šerý - Lukáš Kádě (30´ Tomáš Orava). Trenér: Radim Žingor.

Sled branek: 1´ M.Přikryl 1:0, 5´ D.Žeravík 1:1, 27´ T.Magula 2:1, 38´ R.Masařík 3:1, 39´ Pat.Sencovici 3:2, 41´ R.Pokorný 3:3, 44´ D.Bezděk 3:4, 62´ J.Bobčiak 4:4, 80´ T.Orava 4:5, 85´ J.Sehnálek 5:5, 90´ T.Orava 5:6.

Rozhodčí: Zdeněk Štětka, laik, laik.
Osobní tresty: J.Sehnálek - M.Škařupa (ŽK).

Poslední zápas, který odehrál celý mužský kádr dohromady, byl spíše nepovedeným představením obranné činnosti celku a mnoha individuálních chyb jednotlivců. Ústí však mělo ve svém středu Tomáše Oravu, což byl snad jediný hráč, na němž byla znát touha po vítězství a právě jeho paráda z poslední minuty (přehození Kubjáta ze 40 metrů) utkání rozhodla.
So 20.02.2016 12:45Ústí "A" - FK Bystřice p.H.zrušeno  ( ) 
FK Bystřice zápas v pátek večer pro malý počet hráčů zrušila!
So 27.02.2016 16:00FC Rožnov - Ústí "A"3:6  ( 2:5 ) 
Sestava FC Rožnov: Michal Barabáš - Josef Šimek, Radek Bortl (46´ Filip Zetocha), Lukáš Maléř, Tomáš Karban - Lukáš Fuksa, Martin Bolcek - Martin Zetocha, Mohammad Rezdar (34´ Radek Růčka), Pavel Drda - Martin Seidl (46´ Mohammad Rezdar, 78´ Martin Seidl). Trenér: Milan Náměstek.

Sestava Sokol Ústí: Lukáš Vozák (46´ Roman Bernkopf) - David Bezděk (34´ Václav Smolka, 46´ David Bezděk), Libor Palacký, Patrik Sencovici, Jan Šnejdrla - Michal Škařupa (75´ Václav Smolka), Radim Žingor ml. - Petr Černotský, Tomáš Orava, Radek Vladik (66´ Petr Holoubek) - Radim Pokorný. Trenér: Radim Žingor.

Sled branek: 3´ R.Pokorný 0:1, 17´ R.Žingor 0:2, 19´ T.Orava 0:3, 21´ M.Rezdar 1:3, 35´ L.Fuksa 2:3, 42´ R.Pokorný 2:4, 45´ R.Pokorný 2:5, 76´ M.Bolcek 3:5, 85´ R.Pokorný 3:6.

Rozhodčí: Jiří Nuc, laik, laik.
Osobní tresty: ?.
So 05.03.2016 14:40Ústí "A" - TJ Vítkov2:2  ( 1:0 ) 
Sestava Sokol Ústí: David Urbášek - David Bezděk, Libor Palacký, Jiří Smolka, Jan Šnejdrla - Jan Pančochář, Václav Smolka - Petr Černotský, Radek Vladik, Patrik Sencovici - Petr Holoubek. Trenér: Radim Žingor.

Sestava TJ Vítkov: Miroslav Snášel (46´ Daniel Richter) - Karek Krása, Milan Mikulenka, Ondřej Kalivoda, Martin Pražák - Petr Modelský, Lukáš Homola - Roman Modelský, Karel Špok, Matěj Jurečka - Jakub Dohnálek. Střídali: Michal Pavlica, Tomáš Černoch. Trenér: Luděk Metelka.

Sled branek: 42´ Pat.Sencovici 1:0, 49´ T.Černoch 1:1, 76´ Pat.Sencovici 2:1, 89´ K.Krása (PK) 2:2.

Rozhodčí: Radek Kulička, Zdeněk Štětka, laik.
Osobní tresty: ?.

V zápase který byl zakončením čtyřdenního soustředění Sokolu Ústí, rozhodly chyby při zakládání útočných akcí, bezzubost hroťáků a nedisciplinovanost v samém závěru utkání. Zkušenostmi nabitý Vítkov (průměrný věk mužstva 28 let), toto bezezbytku trestal a byl našim unaveným mladíkům (prům. 23,9 let), kteří museli navíc odehrát celých devadesát minut bez střídání rovnocenným protivníkem.
Ne 13.03.2016 10:50Ústí "A" - SFK Holešov3:1  ( 1:0 ) 
Sestava Sokol Ústí "A": David Urbášek - David Bezděk, Libor Palacký, Jiří Smolka, Jan Šnejdrla - Jan Pančochář (66´ Petr Holoubek), Radim Žingor ml. (46´ Václav Smolka) - Michal Škařupa (66´ Petr Černotský), Tomáš Orava, Patrik Sencovici - Radim Pokorný (81´ Radek Vladik). Trenér: Radim Žingor.

Sestava SFK ELKO Holešov: Radek Janalík - Jakub Chudárek, Michal Olša, Martin Charuza, Vojtěch Matulík - Andrij Lomaka (56´ Milan Roubalík), Tomáš Münster, Michael Palík, Patrik Polomík - Josef Křenek (62´ Roman Pumprla), Lukáš Marek. Trenér: Martin Malík.

Sled branek: 38´ R.Pokorný 1:0, 57´ P.Polomík 1:1, 61´ R.Pokorný 2:1, 82´ Pat.Sencovici 3:1.

Rozhodčí: Vít Zaoral, Jakub Frais, Radek Matulík.
Osobní tresty: J.Smolka - V.Matulík, T.Münster, M.Palík (ŽK).

Po čtrnácti dnech přijel opět do Hranic na UT vedoucí celek KP Zl.KFS celek SFK Holešov. Oproti remízovému zápasu s divizním SK (1:1), měl však trenér Malík k dispozici ještě obránce Olšu, útočníka Pumprlu a hlavně na podzim sedmigólového snajpra Marka. Za „domácí“ Ústí oproti utkání s Vítkovem již nastoupila trojice Orava, Pokorný, Žingor a vzhledem k trestu Černotského v prvním mistráku hrál na pravé záloze Škařupa. Nutno podotknout, že na průběhu mače byl tento fakt více než zřetelný.
Samotný zápas začal individuální akcí R.Žingora, který po obejití dvou hráčů pálil levačkou z úhlu do vyběhnuvšího Janalíka. Za pár okamžiků ale po zbytečné ztrátě Ústí centroval na druhé straně Marek a Polomík ve slibné pozici zakončoval těsně vedle. Po čtvrt hodině vybojoval míč R.Žingor a jeho povedený obstřel vytáhl Janalík konečky prstů na roh. Ve 23´ se po chybě v rozehrávce připomněla jedna ze zlínských akvizic v dresu Holešova, ale střela Palíka zpoza vápna letěla vedle. Za pár okamžiků opět Palík připravil šanci pro Lomaku, ten ale druhým dotekem mířil nad břevno. Ústecká loženka přišla po půl hodině, když si na dobře koplý trestňák J.Pančocháře naskočil J.Smolka, jeho hlavičku reflexivně vyrazil brankář jen před sebe a dorážku P.Sencoviciho vytěsnila obrana na další z rohů. Vedení přišlo po pase D.Bezděka na pravou stranu, kde si T.Orava pohrál s trojicí bránících hráčů a po jeho příhře potvrdil R.Pokorný střeleckou formu 1:0.
Po krátké přestávce nejprve zkoušel pozornost brankáře R.Pokorný střelou ze 30 metrů a na druhé straně se po ráně Palíka blýskl úspěšným zákrokem D.Urbášek. V těchto okamžicích vypadlo Ústí z rytmu a Holešov trestal, když zaváhání jednotlivce v obranné fázi využil Polomík a přes vyběhnuvšího D.Urbáška vyrovnal 1:1. Za čtyři minuty však poslal J.Smolka dlouhý míč na R.Pokorného ten si jej vyměnil s T.Oravou a Radim přízemní střelou vrátil vedení na ústeckou stranu 2:1. K opětovnému vyrovnání byli hosté blízko v 67´, když po zmatcích v defenzivě vykopl P.Sencovici střelu Chudárka z brankové čáry. Tento moment jako by Ústí nakopl a až do konce převzalo otěže zápasu do vlastních rukou. V 77´ připravil V.Smolka průnikovkou loženku pro P.Sencoviciho, ten ale tváří v tvář Janalíkovi zakončoval jen vedle pravé tyče. Za čtyři minuty předvedl pohlednou finesu D.Bezděk, předložil před bránu V.Smolkovi, ten ale v tutovce mířil jen nad břevno. Následně však po akci R.Vladika, připravil P.Černotský míč pro P.Sencoviciho a ten se nemohl do prázdné klece mýlit 3:1. No a když v poslední pětiminutovce nevyužili své supr šance R.Vladik ani P.Holoubek, skončil mač spravedlivým dvoubrankovým vítězstvím ústeckých chlapců.

Jaro

Ne 20.03.2016 15:0018. koloŽelatovice - Ústí "A"2:3  ( 1:2 ) 
Sestava FC Želatovice: Tomáš Čech - Dominik Bernard (79´ Jiří Jemelka), Robin Zehnálek, Marek Vlk (65´ Michal Mackovík), Lukáš Dlouhý - Josef Stokláska, Tomáš Matušík, Tomáš Liška, Vlastimil Němec, Michal Calábek - Vít Koplík. Trenér: Pavel Hošek.

Sestava Sokol Ústí A: David Urbášek - David Bezděk, Libor Palacký, Jiří Smolka, Jan Šnejdrla - Jan Pančochář (86´ Petr Holoubek), Radim Žingor ml. (39´ Vaclav Smolka, 75´ Radek Vladik) - Michal Škařupa, Tomáš Orava, Patrik Sencovici - Radim Pokorný (90´ Tomáš Ševčík). Trenér: Radim Žingor.

Sled branek: 13´ R.Pokorný 0:1, 36´ J.Smolka 0:2, 42´ V.Koplík 1:2, 63´ L.Dlouhý 2:2, 79´ T.Orava 2:3.

Rozhodčí: Libor Sedláček, Michal Křepský, Václav Malčánek.
Osobní tresty: 78´ R.Zehnálek (ČK) - 79´ T.Orava (ŽK).

?
http://hranicky.denik.cz/fotbal_region/atraktivni-start-jara-usti-v-pohlednem-duelu-loupilo-v-zelatovicich-20160320-ljxk.html

http://hranicky.denik.cz/galerie/zelatovice-usti-2-3.html?mm=6819340

Ne 27.03.2016 10:0019. koloÚstí "A" - HFK Olomouc B3:0  ( 2:0 ) 
Sestava Sokol Ústí A: David Urbášek - David Bezděk, Libor Palacký (67´ Petr Holoubek), Jiří Smolka, Jan Šnejdrla - Michal Škařupa, Jan Pančochář - Petr Černotský (86´ Václav Smolka), Tomáš Orava, Patrik Sencovici - Radim Pokorný (81´ Radek Vladik). Trenér: Radim Žingor.

Sestava 1.HFK Olomouc "B": David Kopřiva - Petr Krumpolc, Josef Tošenovský, Roman Sázel, Libor Havlas (78´ Richard Hanzelka) - Jan Šuba (78´ Filip Lošťák), Tadeáš Spurný (70´ Martin Krejčí), Rostislav Sobek, Lukáš Malínek (60´ Tomáš Vohralík) - Ondřej Bořil, Radek Vodička. Trenér: Jiří Derco.


Sled branek: 23´ Michal Škařupa 1:0, 45´ Patrik Sencovici 2:0, 73´ Tomáš Orava 3:0.

Rozhodčí: Jiří Dorušák, Roman Přikryl, Martin Machala.
Osobní tresty: J.Smolka, M.Škařupa - R.Sázel (všichni ŽK).
So 02.04.2016 15:3020. koloChválkovice - Ústí "A"1:3  ( 0:2 ) 
Sestava SK Chválkovice: Jan Stejskal - Lubomír Sedlář (72´ Richard Andrýsek), Josef Beneš, Roman Penc, Petr Mifka - Lubomír Štrbík (46´ Jan Žebrok), Radim Toman, Jakub Vališ, Jan Václavík (68´ Robert Kameníček) - Radek Štefek, David Moravec. Trenér: Tomáš Glos.

Sestava Sokol Ústí A: David Urbášek - David Bezděk (86´ Tomáš Ševčík), Libor Palacký (73´ Radek Vladik), Jiří Smolka, Jan Šnejdrla - Jan Pančochář, Radim Žingor ml. - Petr Černotský (82´ Václav Smolka), Tomáš Orava (89´ Daniel Šerý), Patrik Sencovici - Petr Holoubek. Trenér: Radim Žingor.

Sled branek: 33´ David Bezděk 0:1, 35´ Tomáš Orava 0:2, 52´ Jan Šnejdrla (PK) 0:3, 64´ Roman Penc (PK) 1:3.

Rozhodčí: Radek Motal, Roman Vedral, Michal Jelínek.
Osobní tresty: 52´ J.Stejskal (ŽK), 61´ Jan Žebrok (ŽK), 55´ + 69´ R.Penc (ŽK+ŽK=ČK) - 59´ D.Bezděk (ŽK), 64´ L.Palacký (ŽK).

V sobotu 2.4.2016 zajížděl druhý tým KP Sokol Ústí na hřiště předposledních Chválkovic. Zatímco domácí trenér T.Glos měl kromě vykartovaného náhradního gólmana Voslaře mužstvo pohromadě, hostující R.Žingor postrádal střelce R.Pokorného a záložníka M.Škařupu.
Začátek zápasu vyzněl pro favorizované Ústí. Nejprve R.Žingor vyslal do šance P.Sencoviciho, ale Stejskal jeho zakončení vyrazil. Poté za hranicí vápna střílel R.Žingor, Stejskal byl ovšem opět na svém místě. Ústečtí chlapci se nadále snažili, ale domácí obrannou řadu kočíroval řízný kapitán Penc. Chválkovice poprvé vystrčily růžky ve 27´, kdy Václavíka vychytal pozorný D.Urbášek. Po půl hodině nabídl J.Šnejdrla loženku pro P.Holoubka, ale jeho levačka poslala míč jen těsně vedla zadní tyče. Štěstí stálo při hostech ve 32´, kdy po odvráceném rohu tečoval nepřesnou střelu Penc do protipohybu D.Urbáška, balón se však mezi tyče nevlezl. Hned z protiútoku nacentroval na hranici velkého čtverce J.Šnejdrla a D.Bezděk druhým dotykem pohotově otevřel skóre 0:1. Netrvalo ani dvě minuty a akce po ose R.Žingor, P.Sencovici, J.Šnejdrla skončila před bránou u zcela osamoceného ústeckého snajpra a T.Orava zvýšil na 0:2. Největší šance domácích se udála ve 38´ po přímém kopu, ale D.Urbášek předvedl, že je mužem na svém místě. Do šaten mohli jít hosté s tříbrankovým náskokem, ale T.Orava v tutovce hlavou pouze lízl skvělý centr D.Bezděka.
Po pěti minutách druhé půle bylo rozhodnuto, když aktivního hroťáka P.Holoubka sestřelil brankář Stejskal a exekutor J.Šnejdrla penaltu proměnil 0:3. Následovaly dvě příležitosti T.Oravy, když nejprve byla proti tyč domácí svatyně a poté po dalekonosné ráně pozorný Stejskal. V 63´ posoudil rozhodčí Motal zákrok ramenem L.Palackého jako nedovolený a ukázal na puntík. Pokutový kop s přehledem proměnil Penc 1:3. Tříbrankový rozdíl mohl ústeckým vrátit P.Sencovici, ale již překonaného brankáře zastoupil na brankové čáře domácí obránce. V 69´ bylo po zápase, když už žlutý kapitán Penc, podrazil P.Černotského a musel do sprch. Zbylých dvacet minut se více méně jen dohrávalo a nebýt výborného gólmana Stejskala mohla být výhra Ústí ještě vyšší.
Ne 10.04.2016 10:0021. koloÚstí "A" - Kralice7:0  ( 1:0 ) 
Sestava Sokol Ústí A: David Urbášek - David Bezděk (75´ Petr Bočan), Jan Pančochář, Jiří Smolka, Jan Šnejdrla (85´ Tomáš Ševčík) - Michal Škařupa (69´ Václav Smolka), Radim Žingor ml. - Petr Černotský, Tomáš Orava, Patrik Sencovici (80´ Radek Vladik) - Petr Holoubek (45´ Radim Pokorný). Trenér: Radim Žingor.

Sestava FC Kralice na Hané: David Krejčí - Ondřej Novotný (46´ Jakub Horváth), Jan Dočkal, Jan Hlačík, Jakub Gottwald (46´ Martin Neoral) - Libor Martinka, David Drexler - Petr Dostál (79´ Martin Surala), Jan Nečas, Jaroslav Lehký (84´ Alois Lexa) - Martin Kováč. Trenér: Ivo Gottwald.

Sled branek: 30´ Jan Šnejdrla 1:0, 52´ Jiří Smolka 2:0, 63´ Jiří Smolka 3:0, 66´ Michal Škařupa 4:0, 73´ Patrik Sencovici 5:0, 76´ Patrik Sencovici 6:0, 90´ Jan Pančochář 7:0.

Rozhodčí: Jaroslav Bartůněk, Marek Slota, Radek Kulička.
Osobní tresty: 35´ M.Škařupa (ŽK) - 27´ J.Gottwald, 66´ D.Krejčí, 72´ J.Dočkal (ŽK) + 60´ J.Hlačík (ČK).
So 16.04.2016 16:0022. koloHněvotín - Ústí "A"4:4  ( 1:3 ) 
Sestava FC Hněvotín: Jaroslav Běhalík - Tomáš Dokoupil, Jan Šulc, Jakub Lakomý, David Lošťák - Lukáš Benýšek, Petr Kobylík, Antonín Čech, David Kobylík - Pavel Kryl - Lukáš Pagáč (18´ Adam Novotný). Trenér: Ivo Lošťák.

Sestava Sokol Ústí A: David Urbášek - David Bezděk, Jan Pančochář, Jiří Smolka, Jan Šnejdrla - Michal Škařupa, Radim Žingor ml. - Petr Černotský (88´ Václav Smolka), Tomáš Orava, Patrik Sencovici - Petr Holoubek (69´ Radek Vladik, 90´ Michal Bagar). Trenér: Radim Žingor.

Sled branek: 15´ Radim Žingor 0:1, 28´Petr Kobylík 1:1, 31´ Jan Šnejdrla 1:2, 40´ Patrik Sencovici 1:3, 53´ Jan Pančochář 1:4, 58´ Antonín Čech 2:4, 69´ David Kobylík 3:4, 93´ David Kobylík (PK) 4:4.

Rozhodčí: Miroslav Konečný, Pavel Kološ, Václav Malčánek.
Osobní tresty: 10´ P.Kobylík, 31´ T.Dokoupil, 53´ J.Lakomý, 68´ D.Kobylík (ŽK) – 27´ J.Pančochář, 68´ P.Černotský, 89´ T.Orava (ŽK), 92´ J.Pančochář (ŽK=ČK).

V sobotu 16.4.2016 se na značně nerovné trávě v Hněvotíně odehrál souboj desátého a druhého mužstva Krajského přeboru OL.KFS. Domácí trenér Lošťák měl oproti debaklu v Jeseníku k dispozici Dokoupila, Pagáče a poprvé po operaci kolene i Benýška. Ústecký R.Žingor naopak nemohl nasadit stopera Bočana a střelce Pokorného.
Zápas který se musel divákům líbit, byl od samého začátku plný útočného fotbalu, což dosvědčuje celkem osm vstřelených branek. První šanci hostů přišla již po třech minutách, ale Orava mířil ze 20 metrů vedle levé tyče. Na druhé straně naopak zachránila branková konstrukce Urbáška, po hlavičce domácích. V 15´ našel Orava u lajny Bezděka, ten přešel přes svého strážce, dal pod sebe a levačka Žingora otevřela s pomocí teče skóre 0:1. Odpovědět mohl P.Kobylík, ale Urbášek byl na jeho střelu připraven. Ve 28´ však již velezkušený kozák na hostujícího brankáře vyzrál. Bohužel inkriminovanému přímému kopu předcházela vymyšlená ruka, po které navíc dostal J.Pančochář osobní trest v podobě ŽK. Tento zmiňovaný trestňák poslal P.Kobylík z uctivé vzdálenosti na zadní tyč a míč po lehké teči hlavou skončil za háčkem 1:1. Hned v zápětí zastavil ve vápně Dokoupil (kopnutím zezadu) Sencoviciho a ač Běhalík penaltu Šnejdrlovi vystihl na dorážku samotného exekutora již nedosáhl 1:2. Navíc ve 40´ vymotal svého strážce Žingor a Orava nabil Sencovicimu, který z první zvýšil na 1:3. Hněvotín v těchto chvílích zcela vypadl z role a hosté mohli zápas definitivně zlomit. Bohužel nejprve ve 42´ Orava s Bezděkem připravili loženku pro Holoubka, ten ale mířil jen do bezmocného Běhalíka. Následoval skvělý centr Sencoviciho na Oravu, ten však úplně sám před domácí svatyní míč druhým dotykem řádně netrefil. Třetí příležitost připravil v samém závěru Orava opět pro Holoubka, ten ale znovu mířil jen do Běhalíka.
Druhá půle začala lépe pro domácí, ale Lošťák po narážečce a obejití Urbáška mířil mimo. U opačné branky se po akci Holoubka s Černotským snažil odpovědět Šnejdrla, střela na přední tyč však těsně minula. V 52´ stáhl Lakomý ve velkém čtverci Oravu a Pančochář nedal z penalty gólmanovi šanci 1:4. Za pár minut zahrozili domácí samostatným nájezdem Lošťáka, Urbášek ale jeho střelu vyrazil. Ke snížení pomohlo Určicím štěstí v podobě nerovného terénu. To Čech vyslal tuctovou střelu z uctivé vzdálenosti, míč se před plachtícím gólmanem odrazil od drnu do šibenice a bylo to 2:4. Hvěvotín branka neuvěřitelně nakopla a Ústí začalo zmatkovat. Dokladem toho byla hrubka Bezděka při malé domů, kterou ovšem v poslední chvíli uhasil Urbášek. V 64´ mohl rozhodnout Sencovici, ale z malého vápna minul. Za čtyři minuty odpískal rozhodčí na hranici vápna trestný kop pro domácí za údajnou ruku, který ač D.Kobylík poslal na stranu brankáře, přesto skončil v horním růžku 3:4. Uklidnění mohla přinést tutovka hostí, Orava ale svou hlavičku poslal jen do břevna. V hektickém závěru dokázal smysl pro fair play ústecký Patrik Sencovici, když se po neviditelné teči přiznal hlavnímu arbitrovi, který tak změnil své rozhodnutí z rohového kopu na odkop od domácí branky. Ústí však druhé dějství nezvládlo hlavně po taktické stránce, když po několika jejich příležitostech v záměru utkání, došlo v tříminutovém nastavení po dlouhém auto do vápna k přestupku proti pravidlům a rozhodčí nařídil pokutový kop. Navíc udělil Pančochářovi velice přísnou ŽK a protože byla již druhá, musel do sprchy. Penaltu D.Kobylík proměnil a rozhodl o dělbě bodů 4:4.

Trenér Radim Žingor: „Zápas jsme měli skvěle rozehraný a jen svou nedisciplinovaností jsme jej nesmyslně ztratili. Věděli jsme o zbraních Hněvotína a přesto se nám je nepodařilo eliminovat. Více to rozebereme v týdnu za zavřenými dveřmi“.

Ne 24.04.2016 10:0023. koloÚstí "A" - Zábřeh1:1  ( 0:0 ) 
Sestava Sokol Ústí A: David Urbášek - David Bezděk, Petr Bočan, Jiří Smolka, Jan Šnejdrla - Michal Škařupa, Radim Žingor ml. (46´ Radek Vladik) - Petr Černotský, Petr Holoubek, Patrik Sencovici - Radim Pokorný. Trenér: Radim Žingor.

Sestava SK SULKO Zábřeh: Lukáš Toman - Marek Sitta (76´ Petr Volek), Adam Němec, Martin Lepka, Karel Lukas - Lukáš Hýbl, Lukáš Okleštěk, Miroslav Žanda, Svatoslav Valenta (91´ Daniel Ohrablo) - Roman Puchr, Antonín Kapl (86´ Karel Žváček). Trenér: Jaroslav Appl.

Sled branek: 69´ Radim Pokorný 1:0, 85´ Petr Volek 1:1.

Rozhodčí: Roman Vedral, Michal Jelínek, David Kopecký.
Osobní tresty: 51´ M.Škařupa, 90´ P.Sencovici - 32´ L.Okleštěk, 43´ S.Valenta, 56´ K.Lukas, 58´ A.Němec, 70´ A.Kapl, 90´ M.Lepka (všichni ŽK).
Ne 01.05.2016 16:3024. koloUrčice - Ústí "A"1:5  ( 0:1 ) 
Sestava Sokol Určice: Tomáš Holásek - František Plajner, Lukáš Zelina, Tomáš Lakomý, David Gottwald - Tomáš Mariánek, Tomáš Menšík, Dominik Bokůvka, Patrik Zapletal - Petr Halouzka, Matěj Šnajdr (61´ Vladimír Krajíček). Trenér: Radek Tomšic.

Sestava Sokol Ústí A: David Urbášek - David Bezděk, Petr Bočan, Jiří Smolka, Jan Šnejdrla - Jan Pančochář, Radim Žingor ml. (82´ Radek Vladik) - Petr Černotský (46´ Petr Holoubek), Patrik Sencovici (89´ Daniel Šerý), Michal Škařupa (90´ Rostislav Kočnar) - Tomáš Orava (85´ Vašek Smolka). Trenér: Radim Žingor.

Sled branek: 4´ Jan Pančochář 0:1, 60´ Petr Holoubek 0:2, 75´ Tomáš Orava 0:3, 78´ Patrik Sencovici 0:4, 87´ Dominik Bokůvka (PK) 1:4, 88´ Petr Holoubek 1:5.

Rozhodčí: Václav Malčánek, Libor Sedláček, Oldřich Lizna. DFA: Radek Seidl.
Osobní tresty: 55´ L.Zelina - 80´ J.Smolka (oba ŽK).
Ne 08.05.2016 10:0025. koloÚstí "A" - Kojetín8:0  ( 3:0 ) 
Sestava Sokol Ústí A: David Urbášek - David Bezděk, Petr Bočan, Jiří Smolka, Jan Šnejdrla (46´ Radek Vladik) - Michal Škařupa (81´ Rosťa Kočnar), Jan Pančochář (68´ Václav Smolka) - Petr Holoubek, Radim Žingor ml., Patrik Sencovici (86´ Tomáš Ševčík) - Tomáš Orava (46´ Radim Pokorný). Trenér: Radim Žingor.

Sestava FK Kojetín - Kovalovice: Matěj Řezáč - Dušan Židlík, David Javořík, Martin Dočkal, Milan Mareček - Daniel Židlík, Filip Rybovič, Jakub Krčmář, Josef Cibulka - Martin Šafránek. Trenér: Tomáš Hrdlovič.

Sled branek: 9´ Petr Holoubek 1:0, 21´ Jiří Smolka 2:0, 31´ Patrik Sencovici 3:0, 52´ Radim Pokorný 4:0, 55´ Radim Pokorný 5:0, 58´ David Urbášek (PK) 6:0, 68´ Radim Pokorný 7:0, 77´ Radim Pokorný 8:0.

Rozhodčí: Zdeněk Štětka, Miroslav Konečný, Jiří Adamec.
Osobní tresty: 88´ R.Kočnar - 57´ M.Mareček (oba ŽK).
Ne 15.05.2016 16:3026. koloVelké Losiny - Ústí "A"0:7  ( 0:4 ) 
Sestava Velké Losiny: Dominik Hatala - Jakub Zatloukal, Jan Gargulák, Filip Jenčke (60´ David Šimák), Jakub Tejkl - Martin Macek (83´ Martin Kobza), Marek Smrž, Matěj Šinogl, Hugo Hegner - Lukáš Kováč (65´ Adam Bureš), Marek Žídek. Trenér: Radek Svedek, asistent: Jiří Mika.

Sestava Sokol Ústí A: David Urbášek - David Bezděk, Petr Bočan, Jiří Smolka, Jan Šnejdrla - Jan Pančochář, Michal Škařupa (46´ Radim Pokorný) - Petr Černotský (61´ Petr Holoubek), Radim Žingor ml. (83´ Václav Smolka), Patrik Sencovici (82´ Radek Vladik) - Tomáš Orava (88´ Daniel Šerý). Trenér: Radim Žingor.

Sled branek: 5´ Patrik Sencovici 0:1, 27´ Patrik Sencovici 0:2, 30´ Patrik Sencovici 0:3, 41´ David Bezděk 0:4, 65´ Radim Pokorný 0:5, 79´ Petr Holoubek 0:6, 83´ Tomáš Orava 0:7.

Rozhodčí: Matěj Podhajský, Mojmír Vrba, Jan Piták. DFA: Ludvík Žák.

Osobní tresty: 16´ J.Tejkl (ŽK), 68´ M.Macek (ŽK), 44´ M.Smrž (ČK) - 36´ M.Škařupa (ŽK).
Ne 22.05.2016 10:0027. koloÚstí "A" - Šternberk1:3  ( 0:1 ) 
Sestava Sokol Ústí A: David Urbášek (85´ Jakub Zeman) - David Bezděk, Petr Bočan, Jiří Smolka, Jan Šnejdrla - Michal Škařupa (89´ Václav Smolka), Jan Pančochář (46´ Radim Pokorný) - Petr Černotský (85´ Petr Holoubek), Radim Žingor ml., Patrik Sencovici - Tomáš Orava. Trenér: Radim Žingor.

Sestava FK Šternberk: Zdeněk Studený - Petr Novosad, Josef Mikula, Jaromír Lukášek, Jakub Smrček - Petr Zifčák, Jiří Toman, Tomáš Mudrák (85´ Tomáš Freib), Martin Kuba (92´ Milan Vytřísal), Michael Tomanec (76´ Marek Vinkler) - Tomáš Hlaváček. Trenér: Jaromír Lukášek.

Sled branek: 40´ J.Lukášek 0:1, 52´ J.Toman 0:2, 63´ T.Orava 1:2, 68´ P.Zifčák 1:3.

Rozhodčí: Pavel Pospíšil, Vít Zaoral, Michal Pospíšil.

Osobní tresty: 70´ M.Škařupa, 85´ T.Orava - 67´ P.Novosad, 70´ J.Toman, 77´ T.Hlaváček (všichni ŽK).
Ne 29.05.2016 16:3028. koloDolany - Ústí "A"1:1  ( 1:0 ) 
http://hranicky.denik.cz/fotbal_region/usti-privezlo-bod-ze-hriste-dolan-20160530.html

http://regionsport.cz/foto-oslabene-dolany-zabraly-a-maji-bod/
Ne 05.06.2016 10:0029. koloÚstí "A" - Jeseník0:9  ( 0:4 ) 

http://hranicky.denik.cz/fotbal_region/ustecky-masakr-jesenik-rozdrtil-domaci-sokol-9-0-20160606.html
So 11.06.2016 12:4530. koloMohelnice "B" - Ústí "A"1:5  ( 0:2 ) 

http://hranicky.denik.cz/fotbal_region/rezerva-mohelnice-doma-inkasovala-pet-golu-od-usti-20160611.html

Podzim

Ne 09.08.2015 10:001. koloÚstí "A" - Litovel0:0  ( 0:0 ) 
Sestava Sokol Ústí: David Urbášek - David Bezděk, Jiří Smolka, Patrik Sencovici, Jan Šnejdrla - Petr Černotský, Tomáš Orava, Michal Škařupa, Petr Holoubek (46´ Tomáš Ševčík) - Radim Pokorný, Radek Vladik. Trenér: Radim Žingor

Sestava Tatran Litovel: Vojtěch Nakládal - Pavel Kvapil, Martin Jindra, Jan Baránek, Martin Miklánek - Marek Kučera, Petr Grossmann - Michal Čep (91´ Ondřej Vaca), Petr Vydržel, David Otava (73´ Petr Heinz) - Martin Schön (59´ Jiří Procházka, 93´ Jakub Bača). Trenér: Jiří Navrátil.

Sled branek: ---.
Rozhodčí: Miroslav Konečný, Libor Sedláček, Michal Pospíšil. Delegát: Radek Seidl.
Osobní tresty: 0 - P.Grossmann, D.Otava (oba ŽK).

Litovel si k nováčkovi Krajského přeboru přijela pro bezbrankovou remízu a tu si díky všemožným prostředkům také odvezla. Bohužel je nutno přiznat, že ji k tomuto dopomohli i střelci Ústí. Kdyby totiž jednu ze svých šancí využili, nemuseli diváci do poslední minuty sledovat nekonečnou destrukci hostujícího týmu. V první půli nejprve své velké šance zahodil R.Vladik a následně i R.Pokorný. Ve druhé již Litovel doslova zalezla před své vápno a v plném počtu se oddávala obranným radovánkám. Nejzadýchanějším členem hostujícího mužstva tak byl klubový masér, který musel po každé možné i nemožné příležitosti na trávník s živou vodou. V 67´ přesto našel mladý R.Vladík skulinku mezi obránci, ale jeho střela z hranice vápna nebyla dostatečně razantní. Následně poslal T.Orava do samostatného nájezdu vyčerpaného P.Černotského, ten ale v ložence selhal. Vrchol zmaru přišel v 85´, kdy po rohu trefil T.Ševčík tyč od níž se balón odrazil na druhou stranu ke zcela volnému T.Oravovi, jenž ovšem ze tří metrů neuvěřitelně přestřelil. Litovli mohla nakonec zákopová taktika přinést i plný zisk, ale Heinz mířil hlavou po ojedinělém kontru a centru z pravé strany nad břevno.

Komentář na webu soupeře:
http://fotbal.tatranlitovel.cz/clanek.php?id=153
Ne 16.08.2015 16:302. koloMedlov - Ústí "A"2:1  ( 2:1 ) 
Sestava TJ Medlov: David Zmund - Ondřej Müller, Květoslav Vašíček, Martin Dus (77´ Jan Rozsypal), Petr Klos - Patrik Kasal, Marek Okrouhlý, Jiří Kasal (73´ Radek Klabačka), Michal Svačina - Paris Purzitidis, Michal Muzikant. Trenér: Květoslav Pospíšil.

Sestava Sokol Ústí: David Urbášek - David Bezděk, Jiří Smolka, Jan Šnejdrla, Tomáš Ševčík (68´ Zdeněk Merta) - Petr Černotský, Tomáš Orava (41´ Petr Holoubek), Michal Škařupa, Patrik Sencovici - Radim Pokorný, Radek Vladik. Trenér: Radim Žingor

Sled branek: 23´ P.Purzitidis 1:0, 42´ vlastní (P.Purzitidis) 1:1, 44´ vlastní (M.Škařupa) 2:1.

Rozhodčí: Radek Motal, Michal Jelínek, Jiří Dorušák.
Osobní tresty: M.Svačina, J.Rozsypal - P.Černotský, M.Škařupa, R.Pokorný, J.Šnejdrla (všichni ŽK).

V neděli 16.8.2015 zajížděl Sokol Ústí na hřiště do Uničova, kde se po dohodě obou klubů odehrál souboj 2.kola KP. Domácí Medlov má totiž své hřiště ve velmi neutěšeném stavu a tak musel podat pomocnou ruku farmářský SK Uničov. Trenér Pospíšil využil hned čtveřici chlapců, kteří jsou kmenovými hráči Uničova.
Úvodní čtvrthodina se nesla spíše v oťukávací rovině a tak za zmínku stojí jen hlavička domácího Jiřího Kasala a přímý kop Pat.Sencoviciho, se kterými si ovšem oba gólmani poradili. Po dvaceti minutách ovšem zahrozil Medlov hned 3x, ale brankář Urbášek začínal čarovat. Bohužel ve 23´ neuhlídal M.Škařupa po rohu na zadní tyči Purzitidise, který hlavou otevřel skóre 1:0. Ve 29´ mohlo být srovnáno, ale Pat.Sencovici si ve slibné šanci ukopl míč. Téměř okamžitě málem zahřmělo na druhé straně, když Jiří Kasal postupoval sám na Urbáška, ale zcela volný Svačina po krásné příhře mířil jen do tyče prázdné brány. Ve 41´ musel ze hřiště zraněný T.Orava. Ve 43´ konečně vyšla hostům průniková příhra, když J.Šnejdrla prostrčil na seběhlého M.Škařupu, ten hledal ve vápně R.Pokorného, ale po jeho promáchnutí si míč srazil do vlastní sítě Purzitidis 1:1. Za minutu však bylo vše zpět, když při presinku zaspal hostující T.Ševčík, domácí založili rychlý útok po kraji hřiště a Urbášek vyrazil prudký centr tak nešťastně, že se míč od kolene vracejícího Škařupy dokutálel za vlastní brankovou čáru 2:1.
Začátek druhé půle vyšel opět lépe Medlovu, když Svačina předskočil D.Bezděka, ale jeho zakončení mířilo nad břevno. V 53´ kopal přímý kop P.Sencovici, ale mířil jen do míst kde stál domácí brankář. Medlovským hráčům začaly postupně pocházet fyzické síly a Ústí převzalo otěže zápasu. V 67´ mohl po dlouhém autu M.Škařupy skórovat osamocený T.Ševčík, ale skákající míč pořádně netrefil. Za malou chvíli se mohl prosadit i P.Holoubek, ale s jeho hlavičkou si Zmund v klidu poradil. V těchto okamžicích už domácí hrozili pouze z rychlých kontrů do otevřené hostující obrany, ale výborný Urbášek držel svůj tým v naději. V 87´ si pokryl míč R.Pokorný a po jeho přihrávce pálil neúnavný Škařupa, jenže Zmund byl opět na svém místě. Těsně před vypršením času byl ovšem i strážce domácí svatyně překonán, to když P.Holoubek přihrál doprava na D.Bezděka a jeho skvělý centr podél koncové lajny nedostal P.Sencovici z bezprostřední blízkosti do zcela okryté brány! Medlov tak po konečném hvizdu rozhodčího Motala mohl slavit vydřené tři body.

Ne 23.08.2015 10:003. koloÚstí "A" - Želatovice4:2  ( 1:2 ) 
Sestava Sokol Ústí: David Urbášek - David Bezděk, Jiří Smolka, Jan Šnejdrla, Patrik Sencovici - Petr Černotský, Tomáš Orava (86´ Václav Smolka), Michal Škařupa (89´ Lukáš Kádě), Radek Vladik (87´ Tomáš Ševčík) - Radim Žingor (20´ Petr Holoubek), Radim Pokorný. Trenér: Radim Žingor

Sestava FC Želatovice: Tomáš Čech - Robin Zehnálek, Marek Vlk, Jan Čtvrtníček, Tomáš Čtvrtníček (69´ Tomáš Liška) - Vlastimil Němec, Jiří Jemelka (76´ Michal Mackovík) - Michal Calábek (83´ Josef Stokláska), Martin Bernard, Tomáš Matušík - Vít Koplík. Trenér: Pavel Hošek.

Sled branek: 8´ Michal Calábek 0:1, 13´ Michal Calábek 0:2, 45´ Jan Šnejdrla (PK) 1:2, 54´ Tomáš Orava 2:2, 68´ Jan Šnejdrla (PK) 3:2, 84´ Radim Pokorný 4:2.

Rozhodčí: Pavel Zelík, Marek Slota, Jaroslav Bartuněk.
Osobní tresty: D.Bezděk, P.Černotský, R.Pokorný - V.Němec, J.Jemelka, J.Stokláska, J.Čtvrtníček, R.Zehnálek, T.Čech (všichni ŽK) + 71´ J.Čtvrtníček (ŽK+ČK).

?
Ne 30.08.2015 10:004. koloHFK Olomouc "B" - Ústí "A"0:5  ( 0:2 ) 
Sestava 1.HFK Olomouc „B“: Patrik Neuer (46´ Martin Snášel) - Jakub Král (37´ Filip Lošťák), Dominik Reichl, Roman Sázel, Adam Širůček (77´ Rostislav Sobek) - Radek Vodička (46´ Filip Kundra), Ondřej Buček, Jakub Hrubý, Lukáš Malinek - Michal Bradáč (46´ Bartoloměj Pospíšil), Marko Boscato. Trenér: Jiří Derco.

Sestava Sokol Ústí: David Urbášek - David Bezděk, Jiří Smolka, Patrik Sencovici, Jan Šnejdrla - Petr Černotský (75´ Zdeněk Merta), Petr Holoubek, Michal Škařupa, Radek Vladik - Radim Pokorný, Tomáš Orava (86´ Václav Smolka). Trenér: Radim Žingor.

Sled branek: 14´ Radek Vladik 0:1, 19´ Tomáš Orava 0:2, 74´ Petr Holoubek 0:3, 88´ vlastní (R.Sázel) 0:4, 90´ David Urbášek (PK) 0:5.

Rozhodčí: Jaroslav Kašpar, Roman Vedral, Mojmír Vrba.
Osobní tresty: J.Hrubý, M.Boscato - P.Holoubek, M.Škařupa (všichni ŽK).

V neděli 30.8.2015 nastoupili hráči Sokolu Ústí na hlavním hřišti 1.HFK Olomouc k utkání 4.kola Krajského přeboru. Oba trenéři neměli své mužstva kompletní, když Dercovi chyběli Drmola, Štěpánek, Bořil a taktéž vykartovaný Šuba. Hostující Radim Žingor postrádal zraněné Pav.Sencoviciho, J.Pančocháře, R.Žingora a alespoň na lavičce byl připravený Z.Merta.
Od úvodních minut však bylo vidět, že domácí béčko bude tahat za kratší konec provazu. Ústí hned na začátku zahrozilo únikem R.Pokorného ze strany, ale M.Škařupa na dobrý míč nedosáhl. V zápětí vypíchl R.Pokorný, gólman Neuer jeho zakončení vytáhl a T.Orava dorážel jen do blokujícího obránce. Ve 13´ vyšla spolupráce na pravé straně, když P.Černotský přihrál D.Bezděkovi a jeho přetažený centr uklidil nechytatelně z první R.Vladik do sítě 0:1. Za pět minut vyhrál hlavičkový souboj R.Pokorný a rozběhlý T.Orava mezi dvěma strážci obhodil vyběhnutého Neuera 0:2. Po půl hodině odvrátili domácí Bezděkův centr přímo k J.Šnejdrlovi, ten ale v ložence pálil jen do brankáře. HFK si vytvořilo jedinou příležitost pět minut před půlí, když střelu Boscata z hranice vápna (po teči) lapil pozorný D.Urbášek. Těsně před poločasovým hvizdem, skvěle našel P.Černotský R.Pokorného, ale ten zcela sám před gólmanem volil pouze nepovedený lob.
Začátek druhé půle se ve stále trvajícím tropickém počasí nesl v poklidném tempu a tak za zmínku stojí jen nevyužitá příležitost R.Pokorného po opětovné asistenci kapitána P.Černotského, ale i břevno domácího Bučka z přímého kopu. Varování pro Ústí však přišlo v 71´, kdy po rychlém kontru mohl snížil Buček, ale mířil mimo bránu. Za pár okamžiků vzal na sebe zodpovědnost D.Bezděk, který předvedl skvělou a nejen na této úrovni málo vídanou individuální akci na pravé straně a pro P.Holoubka už nebyl problém zvýšit na 0:3. Ústečtí hráči tak vzali HFK poslední naději na korigování výsledku, ale to ještě nebylo všechno. V 83´ našel neúnavný R.Pokorný na poslední čtvrthodinu nastupivšího Z.Mertu, ten ale mířil jen do brankáře Snášela. V 87´ poslal do vápna střílený centr J.Šnejdrla a nešťastník Sázel přeloboval vlastního gólmana 0:4. Třešničku na dortu za podařeným zápasem, přidal v 90´ po faulu na Z.Mertu, brankář D.Urbášek který s jistotou proměnil nařízený pokutový kop 0:5.

Sestřih gólů:
https://www.youtube.com/watch?v=Ohnk3Rp7DXc&feature=youtu.be


St 02.09.2015 17:3014. koloJeseník - Ústí "A"1:1  ( 1:1 ) 
Sestava FK Jeseník: Michael Vrána - Vladimír Novák, Jakub Karakasidis, David Macura, Petr Glac (62´ Václav Keltner) - Jiří Nepožitek (88´ Daniel Schneider), Jan Minka, Bronislav Mlynář, Jan Vavrač (78´ Martin Hanzlík) - Adam Bříza, Patrik Plhák. Trenér: Petr Ševčík.

Sestava Sokol Ústí: David Urbášek - David Bezděk, Jiří Smolka, Patrik Sencovici, Jan Šnejdrla - Petr Černotský, Petr Holoubek (90´ Václav Smolka), Michal Škařupa, Radek Vladik (85´ Petr Bočan) - Radim Pokorný (92´ Lukáš Kádě), Tomáš Orava (77´ Zdeněk Merta). Trenér: Radim Žingor.

Sled branek: 48´ Radim Pokorný 0:1, 71´ Jan Minka 1:1.

Rozhodčí: Matěj Podhajský, Libor Sedláček, Jiří Dorušák. Delagát: Jiří Kratochvíl.
Osobní tresty: V.Novák - M.Škařupa, T.Orava, J.Smolka (ŽK) + 80´ M.Škařupa (ŽK+ČK).

Zdroj Š a J deník, Autor - Miroslav Pergl:
„Troufám si tvrdit, že tohle utkání mělo divizní parametry, opravdu se hrál parádní fotbal z obou stran, nahoru dolů a tak to má být," nešetřil na úvod pozitivními slovy jesenický asistent Petr Ševčík.

„Opravdu jsem i přes remízu maximálně spokojený, dnes se tomu nedá nic vytknout. My jsme navíc prohrávali, takže nerozhodný výsledek je pro nás cenný a celkově naprosto spravedlivý," sdělil dále Petr Ševčík.

Skóre se poprvé měnilo až zkraje druhé půle, kdy se za hosty prosadil Radim Pokorný, který využil toho, že domácí na chvíli otevřeli svou obranu.

Srovnat se Jeseníku podařilo v 71. minutě, v níž se parádně z pětadvaceti metrů trefil Jan Minka a dokonale tak zaskočil gólmana soupeře, jenž čekal spíše centr před bránu.

Přesto měli v závěru blíže k plnému bodovému zisku fotbalisté z lázeňského města, neboť zbývající desetiminutovku dohrávali v početní výhodě.

Za druhou žlutou kartu totiž v 80. minutě vyfasoval červenou ústecký Škařupa a musel předčasně do sprch. Nabídnutou přesilovku ale Jeseník nevyužil.

Přes jesenickou převahu hosté i díky několika taktickým střídáním nerozhodný výsledek nakonec ubránili až do závěrečného hvizdu.

„Jeseník má vynikající trávník takřka ligových parametrů a tohle nám vyhovuje. Zápas to byl opravdu nadprůměrný a s kvalitním soupeřem. Za dnešek musím pochválit především našeho brankáře Urbáška, který nás několikrát podržel," začal hodnocení ze strany Ústí jeho trenér Radim Žingor.

„Po vyloučení nás protivník dokázal zatlačit, řadu soubojů jsme s vypětím sil zvládli, takže získaný bod z Jeseníku určitě bereme jako úspěch," dodal Radim Žingor.

Po středečním výsledku 1:1 tak zůstávají jeseničtí fotbalisté společně s Velkými Losinami v krajském přeboru jedinými dvěma celky bez porážky.
Ne 06.09.2015 10:005. koloÚstí "A" - Chvalkovice6:2  ( 2:1 ) 
Sestava Sokol Ústí: David Urbášek - David Bezděk, Jiří Smolka, Petr Bočan, Jan Šnejdrla - Petr Černotský (86´ Tomáš Ševčík), Petr Holoubek (83´ Václav Smolka), Patrik Sencovici (89´ Aleš Kopecký), Radek Vladik (46´ Zdeněk Merta) - Tomáš Orava, Radim Pokorný. Trenér: Radim Žingor

Sestava SK Chválkovice: Jan Stejskal - Lubomír Sedlář, Jakub Vališ, Josef Beneš, Jan Václavík - Jaroslav Lejsek (46´ Václav Spáčil), Roman Penc, Jan Žebrok, Petr Mifka - Martin Dosoudil (71´ Radek Hamy), Jiří Šrom. Trenér: Tomáš Glos.

Sled branek: 4´ T.Orava 1:0, 10´ J.Šrom 1:1, 19´ Pat.Sencovici 2:1, 50´ Z.Merta 3:1, 57´ V.Spáčil 3:2, 80´ Z.Merta 4:2, 87´ T.Ševčík 5:2, 89´ R.Pokorný 6:2.

Rozhodčí: Michal Jelínek, Jaroslav Kašpar, Roman Vedral.
Osobní tresty: P.Černotský - J.Václavík, M.Dosoudil, J.Žebrok (všichni ŽK).

Po středečním nekonečném výletě, kdy jsme po velmi dobrém výkonu přivezli bod z Jeseníku, se naši chlapci představili domácím divákům v nedělním dopoledni, když přivítali doposud poslední mužstvo tabulky SK Chválkovice.
Domácí trenér R.Žingor dal poprvé šanci stoperovi Petru Bočanovi, ale naopak nemohl počítat s vyloučeným M.Škařupou a taktéž třemi dlouhodobě zraněnými. S hostujícím mužstvem zase nepřicestovala trojice Toman, Novotný, Štefek.
Začátek vyšel Ústí skvěle a po spolupráci P.Sencoviciho s P.Černotským zasouval do prázdné brány T.Orava 1:0. Bohužel jako už mnohokrát rychlý gól domácím spíše uškodil. Po deseti minutách totiž přišli na pravé straně o míč, ten potáhl Mifka a jeho příhru mezi stopery využil po kličce gólmanovi Šrom k vyrovnání 1:1. Po nevyužitých šancích P.Černotského a R.Pokorného, přišel v 19´ nejhezčí gólový moment dne, když se do balónu opřel Pat.Sencovici a jeho pumelenice z 25 metrů skončila v pravé šibenici 2:1. Hra domácích ovšem nadále postrádala potřebnou kvalitu a tak mohli být rádi, že po půl hodině uhasil šanci Chválkovic vracející se D.Bezděk. Na druhé straně se neujal ani přímý kop P.Černotského, protože Stejskal vytáhl balón na rohový kop. Před odchodem do šaten mohlo být ale vyrovnáno, když po rychlém kontru poslal míč zprava do vápna Šrom a hlavičku Dosoudila zastavilo břevno branky Ústí.
Po poločase poslal domácí trenér na plac Z.Mertu a ten se po pěti minutách na hrotu odvděčil gólem na 3:1 (asistence J.Šnejdrla). V 57´ však předvedl hrubku D.Bezděk a Dosoudil své sólo z půli hřiště na samotného Urbáška zakončil střelou vedle vyběhnuvšího brankáře 3:2. Za pár okamžiků se na druhé straně zaskvěl Stejskal, když nejprve špičkou nohy vykopl tutovku R.Pokorného a nesledně lapil i loženku Z.Merty. Po hodině zahodil další šanci hostující Spáčil a taktéž domácí P.Černotský přestřelil po autu J.Šnejdrly. V 75´ se po dalším z rohů to trmě vrmě neprosadil J.Smolka ani P.Černotský. Za pár okamžiků už J.Smolka dopravil míč do sítě, ale asistent Kašpar signalizoval k velké nevoli domácích fanoušků, že rohový kop P.Holoubka letěl do vápna takovým obloukem, že nejprve přešel brankovou čáru mimo hřiště a pak se vrátil na hrací plochu! Naštěstí se v 80´ další z rohů odrazil ke Z.Mertovi a ten vsítil svůj druhý gól 4:2. V 82´ podráždil domácí příznivce rozhodčí Jelínek, když hrubý zákrok již žlutého Žebroka na P.Holoubka nepotrestal červeným kartónkem a zraněný domácí střeďák musel střídat. V 86´ přišel na hřiště čerstvý T.Ševčík a svým prvním dotekem se (po centru J.Šnejdrly) zapsal mezi střelce 5:2. Těsně před koncem navíc vystihl nepovedenou malou domů R.Pokorný a s přehledem uzavřel skóre na 6:2.

So 12.09.2015 16:006. koloKralice na H. - Ústí "A"0:2  ( 0:1 ) 
Sestava FC Kralice na Hané: David Krejčí - Filip Škoda, Jan Dočkal, Libor Martinka - Lukáš Troneček (61´ Martin Neoral), Ondřej Petržela, Jan Nečas, Jan Hlačík, Petr Dostál (87´ Ondřej Novotný) - Martin Kováč (70´ Vít Císař), Jaroslav Lehký. Trenér: Ivo Gottwald.

Sestava Sokol Ústí: David Urbášek - David Bezděk, Petr Bočan, Jiří Smolka, Jan Šnejdrla - Petr Černotský (88´ Radim Žingor), Petr Holoubek (79´ Radek Vladik), Michal Škařupa (60´ Zdeněk Merta), Patrik Sencovici - Tomáš Orava, Radim Pokorný (90´ Daniel Šerý). Trenér: Radim Žingor

Sled branek: 10´ P.Holoubek 0:1, 56´ R.Pokorný 0:2.

Rozhodčí: Martin Hodáň, Petr Boháč, Jiří Adamec.
Osobní tresty: L.Troneček, O.Novotný - M.Škařupa (všichni ŽK).

V sobotu 12.9.2015 zajížděl Sokol Ústí k dalšímu zápasu KP na hřiště FC Kralice a tabulkové postavení pasovalo hosty do role favorita. Kraličtí ale nechtěli svou kůži odevzdat lacino a navíc se jim poprvé v sezóně podařilo postavit kompletní kádr, takže oproti zápasu v Jeseníku nastoupila hned čtveřice nových hráčů. Do brány šel Krejčí, hru dirigoval velezkušený Nečas, na levé straně operoval Dostál a po delší pauze se ukázal i Petržela.
Ústí však vstoupilo do zápasu skvěle, když hned po deseti minutách využil trmu vrmu před bránou P.Holoubek a levačkou otevřel skóre 0:1. Kralice ani obdržený gól nedonutil hru otevřít a tak po celou dobu vycházely ze zabezpečené obrany. Na hluboký obranný blok a dlouhé nákopy však bylo Ústí dobře připraveno a tak domácí nepouštělo do ohrožení své svatyně. Naopak ve 25´ se dostal do tutovky Pat.Sencovici, ale jeho levačka minula o metr zadní tyč. Ve 29´ si roh P.Sencoviciho našel hlavu J.Smolky, ten ač osamocen mířil jen nad břevno. Jedinou šanci domácích zlikvidoval po půl hodině brankář Urbášek. No a když šance po ose T.Orava, P.Černotský, R.Pokorný skončila opět nad bránou odcházeli hosté do šaten s jednobrankovým vedením.
Také desátá minuta druhé půle byla pro hosty šťastná, když J.Šnejdrla, rozjel akci přes P.Sencoviciho, jeho centr prodloužil T.Orava a pro zcela osamoceného R.Pokorného nebyl problém obstřelit Krejčího 0:2. Bohužel ani tento stav nedonutil domácí ke změně taktiky, takže hrstka diváků sledovala nadále nezáživné představení Kralic a více méně bezproblémovou údržbu Ústí. Za zmínku tedy stojí snad jen šance Kováče z 67´, kterou domácí útočník poslal vysoko nad a na druhé straně velká příležitost R.Pokorného, kterou připravil P.Černotský, ale hostující šutér mířil na malém vápně taktéž nad bránu. Ústečtí hráči si tak v klidu pohlídali vítězství v zápase, který mnoho fotbalové krásy nenabídl.
Ne 20.09.2015 10:007. koloÚstí "A" - Hněvotín2:1  ( 1:1 ) 
Sestava Sokol Ústí: David Urbášek - David Bezděk, Petr Bočan, Jiří Smolka, Jan Šnejdrla - Petr Černotský (88´ Radek Vladik), Petr Holoubek (57´ Radim Žingor), Michal Škařupa, Patrik Sencovici - Tomáš Orava, Radim Pokorný (57´Zdeněk Merta). Trenér: Radim Žingor

Sestava FC Hněvotín: Jaroslav Běhalík - Tomáš Dokoupil, Petr Láner, Jan Šulc, David Pávek - Tomáš Zapletal, Antonín Čech, Pavel Kryl, David Lošťák - Adam Novotný, Lukáš Pagáč. Trenér: Ivo Lošťák.

Sled branek: 6´ Pavel Kryl 0:1, 28´ Petr Černotský 1:1, 70´ Petr Černotský 2:1.

Rozhodčí: Matěj Pohhajský, Josef Zavřel, Petr Dorušák. Delegát: Tomáš Vyhnánek.
Osobní tresty: M.Škařupa, J.Smolka - J.Šulc, A.Čech, D.Lošťák, A.Novotný, D.Pávek (všichni ŽK).

V den narozenin (20.9.2015) obránce Davida Bezděka nastoupili hráči Sokolu Ústí ke svému čtvrtému domácímu utkání v Krajském přeboru. Na kvalitně připravený trávník přijel houževnatý soupeř FC Hněvotín a předvedl pohlednou fotbalovou podívanou pro početnou diváckou kulisu.
Ústečtí hráči vstoupili do zápasu aktivně a hned po třech minutách otevřel R.Pokorný skóre. Bohužel asistent Zavřel signalizoval, že T.Orava přihrával svému spoluhráči těsně za brankovou čarou. V šesté minutě tak zahřmělo na druhé straně, kdy po zbytečné ztrátě domácích napřáhl z 26 metrů Kryl a D.Urbášek se musel červenat 0:1. Po čtvrt hodině vyšla domácím kombinace na pravé straně, oslavenec D.Bezděk posadil míč na hlavu T.Oravy, ten ale v ložence mířil do ideální výšky pro gólmana. Tlak domácích začal narůstat a Hněvotín nevěděl kam dřív skočit. Ve 20´ nejprve slabě zakončil R.Pokorný a za minutu vychytal P.Černotského pozorný Běhalík. Za pár minut nebyl uznán gól taktéž hostům, když po přímém kopu stál doklepávající hráč na zadní tyči v ofsajdu. Ve 28´ přišlo vyrovnání, když nákop P.Černotského nabral takový směr, že míč skončil v zadní šibenici branky bezmocného Běhalíka 1:1. Následné šance Pat.Sencoviciho a P.Černotského zůstaly nevyužity, takže se do kabin i přes výraznou herní převahu Ústí odcházelo za nerozhodného stavu.
Po návratu na trávník odčinil své zaváhání z prvního dějství D.Urbášek, když vychytal samostatný nájezd Zapletala. V 54´ mohl strhnout vedení na domácí stranu R.Pokorný, ale ve vyložené šanci mířil jen do břevna. Domácí trenér následně poslal na hřiště dva čerstvé hráče, aby oživil útočnou hru. Po hodině hry si na trestný kop naskočil na zadní tyči M.Škařupa, ale jeho hlavička cíl minula. Stejně dopadla i střela Pat.Sencoviciho z 66´, která prosvištěla těsně vedle pravé tyče. Dvacet minut před koncem předvedl povedenou individuální akci T.Orava a P.Černotský dotlačil jeho střílený centr za brankovou čáru 2:1. Hněvotín po obdržené brance zvýšil svou aktivitu, ale bez brankových příležitostí. Ta přišla až v samotném závěru, kdy se po špatně pokrytém autu dostal do tutovky Novotný, ale naštěstí mířil nad domácí svatyni. Ústí si tak připsalo tři vybojované body a drží se na páté příčce tabulky.
St 23.09.2015 16:0015. koloÚstí "A" - Mohelnice "B"2:0  ( 0:0 ) 
Sestava Sokol Ústí: David Urbášek - David Bezděk, Petr Bočan, Jiří Smolka, Jan Šnejdrla - Petr Černotský (88´ Pavel Sencovici), Petr Holoubek, Michal Škařupa, Patrik Sencovici - Zdeněk Merta (65´ Radim Žingor), Tomáš Orava (84´ Václav Smolka). Trenér: Radim Žingor

Sestava FK Mohelnice „B“: Marek Kamisch - Aleš Heidenreich, Vlastimil Fiala, Tomáš Najman, Milan Olejník - Libor Havlíček (80´ Radek Marák), Jiří Krejčí (65´ Milan Šmíd), Jan Marák, Martin Vokoun - Daniel Ryba - Petr Soukup. Trenér: Michal Kovář.

Sled branek: 50´ Petr Černotský 1:0, 59´ Jan Šnejdrla (PK) 2:0.

Rozhodčí: Libor Sedláček, Pavel Zelík, Jiří Dorušák.
Osobní tresty: Pat.Sencovici, M.Škařupa - M.Vokoun (všichni ŽK).

Ve středečním (23.9.2015) vloženém kole přivítali hráči Sokolu Ústí sedmé mužstvo tabulky FK Mohelnice „B“ a byli to hosté kteří vstoupili do zápasu lépe. To se po zaváhání J.Šnejdrly a P.Bočana dostala do šance posila z áčka Soukup, ale jeho lob zapadl jen na horní síť domácí branky. Následně se po akci na levé straně připomněl i Vokoun, jeho střelu k tyči však D.Urbášek chytil. Ústí se osmělilo po čtvrt hodině, když během páru sekund mohl otevřít skóre kapitán P.Černotský hned 2x, jenže řešení těchto příležitostí nebylo nejšťastnější. Povedená akce byla k vidění i v 19´, kdy se míč dostal po ose J.Šnejdrla, Z.Merta, Pat.Sencovici až k T.Oravovi, ten ale pálil levačkou nad branku. Největší šanci domácích následně zlikvidoval Kamisch, když se do odvráceného míče opřel M.Škařupa a gólman hostí vytěsnil střelu na levou tyč. Mohelnice však nadále bránila v deseti mužích, když jediný kdo při bránění překračoval půlící čáru byl Soukup. No a právě hroťák hostů střílel nebezpečně ve 40´ z hranice vápna, noha D.Urbáška však byla proti.
Ústečtí chlapci si pravděpodobně vzali k srdci poločasový rozbor, když hned v 50´ při vysokém presinku dvojice Z.Merta, P.Černotský využil zaváhání Olejníka kapitán mužstva a povedeným lobem otevřel skóre 1:0. Gól posadil Ústí do sedla, ale žádná ze tří velkých šancí (Pat.Sencovici, Z.Merta, Pat.Sencovici) v síti bohužel neskončila. Skvělá desetiminutovka tak vygradovala faulem Havlíčka na T.Oravu ve velkém čtverci a nařízenou penaltu s jistotou proměnil J.Šnejdrla 2:0. Po zvýšení domácího náskoku se zápas již více méně jen dohrával a šancí se rodilo opravdu poskromnu. Pokud už se hosté dostali na dostřel domácí svatyně, tak hrozící nebezpečí včas uhasila spolehlivá defenziva v čele s šéfem obrany J.Smolkou. Potlesku se tři minuty před koncem dočkal Pavel Sencovici, který se vrátil na trávník po dlouhém zranění. Poslední loženku pak těsně před koncem zahodil smolař zápasu Pat.Sencovici, kterého v ideální pozici našel právě jeho bratr.

Ne 27.09.2015 16:008. koloZábřeh - Ústí "A"1:3  ( 1:2 ) 
Sestava SK Sulko Zábřeh: Lukáš Toman - Adam Němec, Martin Lepka, Petr Volek, Tomáš Vaník (46´ Stanislav Valenta) - Jan Polášek (76´ Daniel Ohrablo), Ondřej Král, Miroslav Žanda, Karel Lukas (65´ Libor Rattay) - Roman Puchr, Antonín Kapl (68´ Karel Žváček). Trenér: Jaroslav Appl.

Sestava Sokol Ústí A: David Urbášek - David Bezděk, Petr Bočan, Jiří Smolka, Jan Šnejdrla - Petr Černotský, Tomáš Orava (90´ Jan Pančochář), Petr Holoubek, Patrik Sencovici (77´ Radek Vladik) - Zdeněk Merta, Radim Pokorný (87´ Václav Smolka). Trenér: Radim Žingor.

Sled branek: 13´ M.Lepka 1:0, 22´ T.Orava 1:1, 31´ P.Černotský 1:2, 87´ P.Holoubek 1:3.

Rozhodčí: Petr Boháč, Matěj Podhajský, Michal Křepský.
Osobní tresty: A.Kapl, R.Puchr, K.Žváček – Pat.Sencovici (všichni ŽK).

V neděli 27.9.2015 zajížděli hráči Ústí do Zábřehu, kde chtěli prodloužit vítěznou sérii na pět zápasů. Domácí trenér Appl postrádal pouze Oklešťka, zato jeho protějšku R.Žingorovi chyběli dva střední záložníci (studující M.Škařupa a nemocný R.Žingor). Ústecký lodivod byl navíc limitován faktem, že celá lavička nastoupila v ranním vítězném utkání za béčko.
Do utkání vstoupili lépe hráči Sulka, když hosté první čtvrt hodinu více méně prospali. První varování přišlo po deseti minutách, ale D.Urbášek po rohovém kopu čaroval. Bohužel za tři minuty po stejné standartní situaci již na hlavičku nepokrytého stopera Lepky nedosáhl 1:0. Paradoxně tento moment prospěl více Ústí, když chlapci pochopili, že bez zvýšené aktivity úspěch sám nepřijde. V 19´ po závaru ve vápně ještě domácí zachránil Toman, ale záhy předvedl krásnou individuální akci pro tento zápas do středu zálohy stažený T.Orava a bylo vyrovnáno 1:1. Ústecké ještě víc nastartoval likvidační zákrok zákeřného Kapla na hlavu D.Bezděka, který ohodnotil sudí Boháč jen žlutou kartou. Trest přišel záhy, to když si ve vápně pokryl míč Z.Merta, otočil se sním a na šesti metrech našel P.Černostského, kapitán tak s pomocí břevna otočil skóre na 1:2. Navíc pět minut před půlí vyšla stejná spolupráce, když aut J.Šnejdrla prodloužil Z.Merta za sebe, ale zcela volného P.Černotského vychytal rychlým vyběhnutím brankář Toman.
Hned po poločasové přestávce se situace opakovala do třetice, když po průniku a následné příhře Z.Merty na P.Černotského vstřelilo Ústí branku, ale praporek asistenta Křepského radost hostů zhatil. V 54´ prověřil aktivní Z.Merta pozornost Tomana, povedenou střelou z 25 metrů, ten ji však vytáhl na roh. V zápětí předvedl Zábřeh svou nejhezčí akci, když po ťukesu postupoval osamocený Puchr na Urbáška, ten však svůj tým skvěle podržel. V 67´ po kombinaci P.Černotského a R.Pokorným, postupoval zcela sám na bránu J.Šnejdrla, ale zařízení v ložence netrefil. Následné minuty se odehrály většinou mezi oběma vápny, bez vážnějších příležitostí. Rozuzlení napínavé zápletky tak připravil střídající R.Vladik v 87´, kdy utekl po levé straně, dal míč pod sebe a P.Holoubek s pomocí teče rozhodl 1:3. Úspěšnou tečku za zápasem udělal v 91´ D.Urbášek, který skvěle zlikvidoval Rattayovu šanci. Ústečtí chlapci se po tomto vítězství vyhoupli na druhé místo Krajského přeboru OlKFS, jeden bod za vedoucí Velké Losiny.
Ne 04.10.2015 10:009. koloÚstí "A" - Určice1:2  ( 0:1 ) 
Sestava Sokol Ústí: David Urbášek - David Bezděk, Petr Bočan, Jiří Smolka, Jan Šnejdrla - Petr Černotský, Petr Holoubek (46´ Zdeněk Merta), Michal Škařupa (74´ Václav Smolka), Radim Žingor - Radim Pokorný (74´ Radek Vladik), Tomáš Orava. Trenér: Radim Žingor

Sestava Sokol Určice: Petr Števula - Lukáš Zelina, Dominik Bokůvka, Tomáš Lakomý, David Gottvald (74´ Marcel Zabloudil) - František Plajner, Martin Surala (63´ Patrik Zapletal), Otakar Cetkovský, Patrik Hochman - Petr Halouzka - Michal Trajer (91´ Milan Mohelník) . Trenér: Evžen Kučera.

Sled branek: 4´ Otakar Cetkovský 0:1, 47´ Tomáš Orava 1:1, 55´ Patrik Hochman 1:2.

Rozhodčí: Radek Motal, Roman Přikryl, David Kopecký.
Osobní tresty: D.Bezděk, P.Černotský, D.Urbášek - D.Bokůvka, P.Hochman, L.Zelina, O.Cetkovský (všichni ŽK).

V neděli 4.10.2015 přijelo do Ústí v minulém roce ještě divizní mužstvo Sokolu Určice. Hosté měli na svém kontě skalp Jeseníku z minulého kola a svým velmi dobrým výkonem dokázali, že toto vítězství nebylo rozhodně dílem náhody.
Ústí jim navíc hned v úvodu darovalo velký prezent v podobě gólu, když po několika minelách před vápnem a nedůslednosti hned čtyřech hráčů skóroval Cetkovský 0:1. Tento gól Určice uklidnil a ty se mohly soustředit na hru ze zabezpečené obrany, když na hrotu pracoval velmi dobrý Trajer a přecházet do rychlých protiútoků. První šanci si Ústí vypracovalo ve 12´, kdy si míč orazil J.Šnejdrla s T.Oravou, ale odvážný průnik levého obránce zblokovala pozorná obrana na rohový kop. Největší šance se však zrodily ve 21´ a 26´, kdy vždy po faulech na R.Pokorného zahrával přímé kopy z velmi nadějné vzdálenosti J.Smolka, ale v obou případech mířili nad branku. Pět minut před půlí mohli udeřit i hosté, když Zelina utekl po pravé straně, poslal balón za malé vápno, ale Trajer míč pořádně netrefil. Poslední příležitost po standartce ze 44´ Určice taktéž nevyužily, takže se do kabin odcházelo za jednobrankového vedení živějšího mužstva hostů.
Vstup do druhého dějství se naštěstí vydařil Ústí. To když po páru vteřinách vytáhl ještě střelu R.Pokorného pozorný Števula na roh, ten ale zakroutil R.Žingor na malý čtverec a naskakující T.Orava hlavou vyrovnal 1:1. Za pár minut navíc získal T.Orava, po potažení prostrčil na R.Pokorného, ten ovšem v ložence mířil metr vedle zadní tyče. Nevyužitou šanci soupeř tvrdě trestal, když v 55´ po autu a prohrané hlavičce nepokryl stoper Halouzku, na jeho příhru pod sebe gólman nedosáhl a zcela nepokrytý Hochman zasouval do prázdné 1:2. Za tři minuty mohlo být opět vyrovnáno, ale po akci na pravé straně zakončil z bezprostřední blízkosti R.Pokorný (v pádu) jen do dobře postaveného Števuly. Určice nadále velmi dobře bránily v bloku a tak se domácí dostávali hlavně ke střelám ze střední vzdálenosti, jako např. přízemní rána P.Černotského. Navíc Ústí přistoupilo na hru s nakopáváním dlouhých balónů na útočníky, což byla voda na mlýn důrazné obranné řadě hostů. V poslední čtvrthodině šli domácí do rizika s posunutím stopera J.Smolky na hrot, ale kromě šance Z.Merty, který mířil po utěšeném centru J.Šnejdrly hlavou z velmi slibné pozice mimo, si ústečtí hráči žádnou další tutovku nevypracovali. Určice si tak za takticky velmi dobře zvládnutý výkon odvážejí z Ústí tři body.

Ne 11.10.2015 15:0010. koloKojetín-Kovalovice - Ústí "A"0:5  ( 0:2 ) 
Sestava FK Kojetín-Kovalovice: Radim Unger - David Javořík, Martin Dočkal, Tomáš Machů, Michal Panák - Matěj Řezáč, Dominik Drápal, Petr Silnica, Tomáš Obdržálek - Josef Cibulka, Zdeněk Horák (62´ Jakub Krčmář). Trenér: Marek Ševeček.

Sestava Sokol Ústí A: David Urbášek (89´ Lukáš Vozák) - David Bezděk, Petr Bočan, Jiří Smolka, Jan Šnejdrla - Petr Černotský, Tomáš Orava (86´ Pavel Sencovici), Radim Žingor (76´ Petr Holoubek), Michal Škařupa (58´ Radek Vladik) - Zdeněk Merta (82´ Jan Pančochář), Radim Pokorný. Trenér: Radim Žingor.

Sled branek: 20´ Jan Šnejdrla (PK) 0:1, 30´ Tomáš Orava 0:2, 81´ Petr Holoubek 0:3, 85´ Radim Pokorný 0:4, 86´ Radim Pokorný 0:5.

Rozhodčí: Pavel Pospíšil, Josef Zavřel, Michal Pospíšil. Delegát: Pavel Stloukal.
Osobní tresty: M.Dočkal (ŽK+ŽK=ČK) - M.Škařupa, R.Žingor (oba ŽK).

V

http://hranicky.denik.cz/fotbal_region/usti-tremi-goly-v-posledni-desetiminutovce-deklasovalo-kojetin-20151011-sni4.html

Ne 18.10.2015 10:0011. koloÚstí "A" - Velké Losiny1:1  ( 1:0 ) 
Sestava Sokol Ústí: David Urbášek - David Bezděk, Petr Bočan, Jiří Smolka (49´ Patrik Sencovici), Jan Šnejdrla - Petr Černotský (84´Radek Vladik), Radim Žingor, Tomáš Orava, Michal Škařupa - Zdeněk Merta (68´ Petr Holoubek), Radim Pokorný. Trenér: Radim Žingor.

Sestava Sokol Velké Losiny: Dominik Hatala - Martin Macek, Martin Kupčík, Jan Gargulák, Michal Gargulák - Ondřej Nýdecký, Jakub Tejkl, Matěj Šinogl, Jakub Zatloukal - Petr Linet, Filip Jenčke (67´ Hugo Hegner). Trenér: Jiří Mika.

Sled branek: 41´ Jan Šnejdrla 1:0, 70´ Matěj Šinogl 1:1.

Rozhodčí: Michal Křepský, Vít Zaoral, Michal Grečmal. Delegát: Radek Seidl.
Osobní tresty: J.Šnejdrla, T.Orava, R.Vladik - J.Tejkl, M.Šinogl, M.Macek (všichni ŽK) + J.Gargulák (ŽK+ŽK=ČK).

V neděli 18.10.2015 se na hřišti v Ústí odehrál souboj dvou týmů z „velké pětky“ Krajského přeboru, když domácí fotbalisté přivítali mužstvo z Velkých Losin a nutno podotknout, že k vidění byl vskutku pohledný fotbal.
Obě mužstva totiž hned od začátku dokazovala, že jejich postavení v tabulce není jen dílem náhody. Úvod se nesl v oboustranném oťukávání, ale šance mělo Ústí. Nejprve vyšla hostitelům kombinace po ose P.Černotský, R.Pokorný, ale Z.Mertovi chyběl kousek, aby centr z pravé strany nasměroval do sítě. To za pár minut posadil R.Žingor přímý kop na hlavu T.Oravy, ale ten nechal poprvé vyniknout hrdinu zápasu Hatalu, který ukázal svou extratřídu. Další příležitost přišla až po půl hodině, jenže Z.Merta mířil hlavou po centru D.Bezděka metr vedle levé tyče. Losiny se připomněly ve 33´, kdy Macek vyslal z přímého kopu pumelenici, kterou D.Urbášek vyrazil a Šinoglovi chyběl kousek k dorážce. Za dvě minuty předvedl J.Gargulák „karatistický“ zákrok, při kterém málem M.Škařupa přišel o hlavu, ale hostující stoper byl potrestán jen žlutým kartónkem. Přímý kop si na 28 metrech postavil Z.Merta, ale jeho výstavní střelu vytáhl Hatala tygřím skokem na roh. Ten poslal do malého vápna R.Žingor a při následné trmě vrmě stáli u hostů všichni svatí, když ani Z.Merta, ani R.Pokorný nepropasírovali neposedný míč za brankovou čáru. To se povedlo až ve 41´, kdy T.Orava předvedl jednu ze svých individuálních akcí, když našel míčem pod sebe R.Pokorného a ten předložil tutovku pro J.Šnejdrlu 1:0.
Také ve druhé půli pokračovala zajímavá podívaná. Ústí nejprve hrozilo z rohových kopů, když po jednom z nich mířil Z.Merta do boční sítě. Další šanci pak zlikvidoval Hatala, když po akci Z.Merty s R.Pokorným pálil jen do míst, kde stál hostující gólman M.Škařupa. V 67´ přišlo varování pro domácí, kdy po kopu od branky zaspali stopeři, D.Urbášek zachránil poprvé vyběhnutím a dorážku vykopával před brankou J.Šnejdrla. Za tři minuty ale po autovém vhazování zaspala kompletní defanziva Ústí, míč se dostal na prostředku vápna k nejlepšímu střelci soutěže a nepokrytý Šinogl z první vyrovnal 1:1. Vedení mohl domácím vrátit v zápětí P.Černotský, když ho po hlavičce R.Žingora našel R.Pokorný v ideálním náběhu, ale kapitán svůj nájezd zazdil. V 77´ zase vybídl do trháku T.Orava R.Pokorného, tomu však míč v poslední chvíli poskočil a střela byla více než nepřesná. Největší tutovka přišla deset minut před koncem, to ve druhé půli nastoupivší Pat.Sencovici (nahradil zraněného J.Smolku) zatočil balón z přímáku do vápna, kde si dobře naskakoval zcela volný T.Orava, ale míč pustil za sebe na křiknoucího si J.Šnejdrlu a ten balón ve skluzu pouze zalehl. Poslední vzrušení tak přineslo pouze vyloučení diskutujícího kapitána hostů J.Garguláka, které ovšem domácí hráči nedokázali přetavit ve vítězný gól v jinak velmi pěkném zápase dvou vyspělých mužstev.
So 24.10.2015 14:3012. koloŠternberk - Ústí "A"2:4  ( 1:1 ) 
Sestava FK Šternberk: Milan Vytřísal - Martin Kuba, Milan Coufal, Jakub Smrček (69´ Ivan Havlík), Petr Vytřísal - Petr Zifčák, Jiří Toman, Tomáš Sklenář (46´ Radomír Dušek), Marek Vinkler (35´ Albert Šrom) - Jiří Jurečka (22´ Tomáš Mudrák), Tomáš Hlaváček. Trenér: Milan Schmidt.

Sestava Sokol Ústí A: David Urbášek - David Bezděk, Petr Bočan, Jiří Smolka, Jan Šnejdrla - Petr Černotský, Radim Žingor (88´ Petr Holoubek), Tomáš Orava (90´ Václav Smolka), Michal Škařupa (6´ Patrik Sencovoci) - Zdeněk Merta (71´ Jan Pančochář), Radim Pokorný (86´ Radek Vladik). Trenér: Radim Žingor.

Sled branek: 11´ Tomáš Hlaváček 1:0, 27´ Radim Pokorný 1:1, 61´ Patrik Sencovici 1:2, 67´ Milan Coufal 2:2, 81´ Patrik Sencovici 2:3, 85´ Petr Černotský 2:4.

Rozhodčí: Miroslav Konečný, Marek Slota, Mojmír Vrba.
Osobní tresty: M.Vytřísal, P.Vytřísal, T.Hlaváček - J.Šnejdrla, P.Černotský (všichni ŽK).

V sobotu 24.10.2015 proti sobě nastoupila dvě mužstva „velké pětky“, když na hřiště čtvrtého FK Šternberku přicestoval třetí Sokol Ústí.
Domácí do zápasu nastoupili v totožné sestavě jako před týdnem, kdy dovezli ze hřiště lídra soutěže FK Jesení cenný bod za remízu 1:1 a taktéž hostující trenér R.Žingor neudělal žádnou změnu z utkání s Velkými Losinami. Byli to však právě hosté kteří na začátku utkání tahali za kratší konec, když hned po třech minutách musel D.Urbášek vytěsnit střelu Sklenáře na tyč. Další nepříjemnost přišla pro Ústí v zápětí, kdy zraněného M.Škařupu musel na levé záloze nahradil Pat.Sencovici. Povedený začátek korunovali domácí po deseti minutách, kdy si mezi stopery naběhl Hlaváček, obešel gólmana a zasunul do prázdné klece 1:0. Obdržená branka naštěstí Ústí probudila a hra se postupně vyrovnávala. Výsledkem zlepšení byla kolmice J.Šnejdrly z 27´ na R.Pokorného, kterou hostující hroťák pohotově uklidil po zemi na zadní tyč 1:1. Vyrovnaná hra byla k vidění až do poločasového hvizdu rozhodčího Konečného, který musel v prvním dějství tasit třikrát žlutý kartónek.
Jestliže první půlka byla vyrovnaná, ve druhé již na hřišti vládli lepší hosté. Hned v 51´ se dostal do slibné šance Z.Merta, ale jeho střela jen těsně minula zadní tyč. Za dvě minuty poslal z přímáku střílený míč do vápna R.Žingor, jenže T.Orava v tutovce selhal. Hned v zápětí byl stejný hráč nedovoleně zastaven ve velkém čtverci domácích, ale píšťalka hlavního arbitra zůstala i přes velkou nevoli hostí němá. Po hodině si na centr T.Oravy naskočil P.Sencovici, ale Vytřísal byl na svém místě. Za pár okamžiků trefili domácí po rohu břevno, hosté založili bleskurychlý kontr, když R.Pokorný našel na půlce rozběhlého R.Žingora, ten potáhl až k vápnu, kde předal do tandenu P.Sencovicimu, jenž si skvěle pohrál nejen s posledním obráncem, ale i s brankářem a dával do opuštěné svatyně 1:2. Bohužel v 67´ udeřili domácí z čistého nebe, kdy nakoplý PVK z půlky hřiště prodloužil hlavou za sebe zády k brance stojící Coufal a padající list zapadl za D.Urbáška 2:2. Ústí se nenechalo zlomit a v 74´ zázračně vychytal loženku J.Šnejdrly po centru Pat.Sencoviciho strážce domácí branky M.Vytřísal. V 81´ byl již bezmocný, kdy povedenou akci po pravé straně po ose D.Bezděk, P.Černotský, T.Orava zakončil důrazný Pat.Sencovici z bezprostřední blízkosti 2:3. Za dvě minuty podržel své mužstvo D.Urbášek, když zneškodnil střelu P.Vytřísala a následná dorážka hlavou se již mezi tyče nevlezla. Definitivní pojistku přidalo Ústí pět minut před koncem, po individuální akci T.Oravy na levé straně, trkl jeho centr P.Černotský do protipohybu brankáře 2:4. Ústečtí chlapci si tak zaslouženě odvezli další tři body ze hřiště soupeřů a drží se na třetím místě Krajského přeboru Ol.KFS.
Ne 01.11.2015 10:0013. koloÚstí "A" - Dolany2:1  ( 1:1 ) 
Sestava Sokol Ústí: David Urbášek - David Bezděk, Petr Bočan, Jiří Smolka, Jan Šnejdrla - Petr Černotský, Jan Pančochář, Radim Žingor (67´ Zdeněk Merta), Patrik Sencovici - Tomáš Orava (86´ Václav Smolka), Radim Pokorný (90´ Radek Vladik). Trenér: Radim Žingor.

Sestava FK Dolany: Lukáš Chlanda - Jaroslav Procházka (58´ Michal Hradil), Filip Jíša, Jan Bergmann, Martin Liška - Martin Lasovský, Václav Kubeček, Tomáš Vrána, Viktor Valenta (63´ Michal Čapek) - Jakub Hegr, Jan Bednář. Trenér: Petr Máčala.

Sled branek: 23´ vlastní (Petr Bočan) 0:1, 39´ Patrik Sencovici 1:1, 65´ Patrik Sencovici 2:1.

Rozhodčí: Matěj Podhajský, Pavel Kološ, Jiří Dorušák.

Osobní tresty: P.Bočan, P.Sencovici – J.Bednář, V.Valenta, J.Procházka, T.Vrána, M.Čapek, M.Lasovský (všichni ŽK).

V neděli 1.11.2015 přivítali hráči Sokolu Ústí na svém hřišti šestý celek KP FK Dolany. Do domácí sestavy se po dlouhé zdravotní absenci vrátil Jan Pančochář a naopak hostům chyběla dvojice zraněných Volf, Holásek a vykartovaný Pekař.

Ústečtí vstoupili do zápasu aktivněji a výsledkem byla nevyužitá šance P.Sencoviciho po přihrávce P.Černotského. Po deseti minutách se poprvé osmělili i hosté, ale s dalekonosnou střelou si D.Urbášek nadvakrát poradil a ve 12´ zachránilo hosty břevno po přímém kopu J.Pančocháře. Za pár okamžiků už domácí fanoušci zvedali ruce nad hlavu, ale R.Pokorný nasměroval svou dorážku z bezprostřední blízkosti jen do ležícího Chlandy. Ve 23´ přišel blesk z čistého nebe, když se do centru Procházky od rohového praporku položil stoper P.Bočan a výstavním angličanem rozesmutnil své mužstvo 0:1. Neutěšený výkon domácích nadále pokračoval, tak až pět minut před půlí potáhl po levé straně T.Orava, na jeho centr se dostal P.Sencovici a z voleje nedal brankáři šanci 1:1. Gól vlil do žil domácích potřebnou energii a hned v zápětí mohl R.Pokorný strhnou vedení na domácí stranu po pase J.Šnejdrly, ale jeho lob minul opuštěnou branku Dolan. Těsně před pauzou přežili hosté i velký závar, včetně povedené střely D.Bezděka, takže do šaten se odcházelo za nerozhodného stavu.

Dolanští ihned po návratu z kabin zahrozili střelou Vrány, ale D.Urbášek povedenou ránu vyrazil. Gólové rozuzlení zápletky přišlo v 65´, kdy R.Pokorný prostrčil míč mezi obránci na P.Sencoviciho, který svým čtvrtým gólem ve dvou zápasech strhl vedení na domácí stranu 2:1. Za tři minuty definitivně nerozhodl v ložence smolař P.Bočan, který po akci P.Černotského špatně trefil míč a ten na brankové čáře odkopl obránce do bezpečí. V 75´ po akci R.Pokorného chyběly P.Černotskému jen centimetry a za pár okamžiků šel sám na bránu R.Pokorný, ale nepovedený dloubák mířil opět vedle. Domácí nadále pálili jednu šanci za druhou, stejně jako v 84´, kdy si na přímák J.Pančocháře naskočil T.Orava, ale jeho hlavičku Chlanda reflexivně vyrazil na roh. No a když těsně před závěrečným hvizdem vytáhl proti pohotové střele R.Pokorného z deseti metrů fantastický zákrok dne opět strážce hostující svatyně, vyhrálo Ústí jen jednogólovým rozdílem a dostalo se na druhé místo tabulky tři body za vedoucí Jeseník.
So 07.11.2015 14:0016. koloLitovel - Ústí "A"2:5  ( 2:3 ) 
Sestava Tatran Litovel: Vojtěch Nakládal - Pavel Kvapil, Martin Jindra, Marek Krátký (80´ Michal Čep), Martin Miklánek - Petr Heinz - Martin Schön, Petr Grossmann (46´ Jan Baránek), Petr Vydržel (46´ David Otava), Marek Kučera - Libor Navrátil (85´ Jiří Procházka). Trenér: Jiří Navrátil.

Sestava Sokol Ústí A: David Urbášek - David Bezděk, Petr Bočan, Jiří Smolka, Jan Šnejdrla (77´ Petr Holoubek) - Petr Černotský (89´ Daniel Šerý), Radim Žingor (64´ Zdeněk Merta), Jan Pančochář (86´ Václav Smolka), Patrik Sencovoci - Tomáš Orava, Radim Pokorný (83´ Radek Vladik). Trenér: Radim Žingor.

Sled branek: 10´ Martin Miklánek 1:0, 28´ Pavel Kvapil 2:0, 33´ Jan Pančochář 2:1, 44´ Tomáš Orava 2:2, 45´ Jan Pančochář 2:3, 68´ Radim Pokorný 2:4, 75´ Patrik Sencovici 2:5.

Rozhodčí: Roman Vedral, Roman Přikryl, David Kopecký.
Osobní tresty: M.Jindra - J.Pančochář, P.Holoubek (všichni ŽK).

V sobotu 7.11.2015 přijel na deštěm zkrápěnou trávu poslední Litovle druhý celek KP Sokol Ústí, se snahou o šesté vítězství v řadě na soupeřových hřištích. Domácí trenér Navrátil si však před zápasem mohl libovat, protože poprvé v sezóně měl k dispozici kompletní hráčský kádr, vč. uzdraveného Vydržela.
Litovel také do utkání vstoupila aktivně a když navíc hosté vyrobili v desáté minutě obranou hrubku, kterou po faulu potrestal z přímého kopu těsně za velkým čtvercem Miklánek bylo to 1:0. Varování však nebylo dostatečné a zalezlé Ústí chybovalo podruhé ve 28´, když standartku z uctivé vzdálenosti poslal do vápna Kvapil a nikým netečovaný míč skončil trestuhodně v síti 2:0. Naštěstí přišla brzká odpověď, když T.Orava rozjel akci přes P.Sencoviciho, ten poslal rohlík před bránu, na hrotu se zjevil J.Pančochář a z jedničky snížil 2:1. Dokonalý obrat však přišel těsně přestávkou. Nejprve J.Šnejdrla oslovil přesným lobem, zabíhajícího T.Oravu který si vychutnal Nakládala a vyrovnal do prázdné 2:2. Litovel se ještě nestačila vzpamatovat, když po přímáku P.Sencoviciho z levé strany sklepl T.Orava a J.Pančochář propálil levačkou vše co mu stálo v cestě 2:3. Ihned po rozehrávce ukončil rozhodčí Vedral na branky bohaté úvodní dějství.
Do druhé půle nastoupili domácí se dvěmi změnami a nutno podotknout, že to bylo ku prospěchu Ústí. Hosté totiž druhou pětačtyřicetiminutovku za podpory neskutečně fantastických diváků zcela ovládli. Nejprve se dvakrát neúspěšně zastřeloval Pat.Sencovici. Na druhé straně byla šance Litovle, kterou reflexivně lapil D.Urbášek po hodině hry spíše labutí písní. Hned v zápětí totiž T.Orava našel zcela osamoceného Pat.Sencoviciho, ten v ložence pouze trefil nohy vyběhnuvšího Nakládala. Gólu se tak početná ústecká klaka dočkala až v 68´, kdy Pat.Sencovici počkal na tandem J.Šnejdrly a R.Pokorný s jistotou zvýšil 2:4. V 75´ vybojoval čerstvý Z.Merta míč pro R.Pokorného, jeho střelu ještě brankář vyrazil, ale hlava Pat.Sencoviciho se již nemýlila 2:5. Další branku vsítil P.Holoubek, ale praporek asistenta Přikryla byl zjevně nesprávně proti. Poslední minuty už zdecimovaní domácí pouze čekali na konečný hvizd, kterým je hlavní arbitr vysvobodil od ještě většího gólového přídělu. Ústečtí chlapci tak soupeři vrátili domácí bezbrankovou remízu, kterou utrpěli v úvodním kole Krajského přeboru 9.8.2015.

Ne 15.11.2015 10:0017. koloÚstí "A" - Medlov2:2  ( 1:1 ) 
Sestava Sokol Ústí: David Urbášek - David Bezděk, Petr Bočan, Jiří Smolka, Jan Šnejdrla (88´ Václav Smolka) - Petr Černotský, Jan Pančochář, Radim Žingor (73´ Radek Vladik), Patrik Sencovici - Tomáš Orava, Radim Pokorný (80´ Petr Holoubek). Trenér: Radim Žingor.

Sestava TJ Medlov: David Zmund - Ondřej Müller (78´ Martin Dus), Paris Purzitidis, Květoslav Vašíček, Petr Klos - Patrik Kasal, Marek Okrouhlý, Jiří Kasal, David Kuba (86´ Jan Roszypal) - Filip Novák (71´ Radek Klabačka), Michal Muzikant (64´ Michal Svačina). Trenér: Květoslav Pospíšil.

Sled branek: 36´ Radim Pokorný 1:0, 45´ Marek Okrouhlý (PK) 1:1, 53´ Jan Pančochář 2:1, 84´ Patrik Kasal 2:2.

Rozhodčí: Vít Zaoral, Michal Křepský, Zdeněk Štětka. Delegát: Radek Seidl.

Osobní tresty: P.Bočan, R.Žingor, R.Pokorný (všichni ŽK) + 45´ P.Černotský (ČK) - M.Okrouhlý, M.Muzikant, P.Kasal (všichni ŽK).

V neděli 15.11.2015 se v posledním podzimním kole na hřišti v Ústí představil další tým velké pětky KP celek TJ Medlov. Hosté kteří jsou farmou Uničova, přijeli kompletní, vč. pětice mladých hráčů s registrací v třetiligovém klubu. Domácí trenér R.Žingor naopak postrádal zraněnou dvojici Pav.Sencovici, M.Škařupa a navíc ani aktuální zdravotní stav nepustil do hry Z.Mertu.
První minuty samotného zápasu se nesly v oťukávacím duchu. Ústečtí hráči měli sice míč častěji na svých kopačkách, ale Medlov podnikal rychlé kontry do mnohdy otevřených obranných řad domácích. Za zmínku tak stojí hlavně hlavička hostujícího Nováka (centroval Kuba), kterou zblokoval stoper J.Smolka a na druhé straně příležitost Šnejdrly (asistoval T.Orava), kterého vychytal Zmund. Ve 26´ však založil akci znovu T.Orava, P.Sencovici poslal do vápna skvělý balón, ale R.Pokorný tento trestuhodně netrefil. Úspěšný reparát tak domácí snajpr složil o deset minut později, když mu P.Sencovici na hranici vápna sklepl míč do tandemu a Radim svou pravou šajtlí otevřel skóre 1:0. Stěžejní okamžik zápasu se ovšem udál těsně před odchodem do šaten, kdy hosté zahrávali zbytečný roh po odkopu P.Bočana. Do toho se po vzdušném souboji s J.Smolkou opřel Muzikan, jeho hlavičku vyrazil rukou pravděpodobně za brankovou čarou P.Černotský jen na nohu útočníka, který z první vrátil míč nechytatelně do sítě 1:1. Hlavní arbitr však v této situaci zřejmě zazmatkoval, protože neuznal před přerušením hry regulérně dosaženou vyrovnávající branku, vyloučil domácího kapitána a nařídil pokutový kop, který Okrouhlý i přes vystižení směru D.Urbáškem proměnil 1:1. Tento nepochopitelný zkrat nejzkušenějšího ústeckého hráče, tak předznamenal velmi nelehký druhý poločas.
Do toho však po důrazné poločasové poradě vstoupil zcela jiný domácí tým. Nejprve sice Okrouhlého přímý kop vytáhl D.Urbášek na roh, ale poté již převzal iniciativu oslabené domácí mužstvo. Nejprve ze stejné situace mířil J.Pančochář ještě nepřesně, ale v 53´ už po centru J.Šnejdrly z levé strany byl na zadní tyči včas a strhl vedení na stranu Ústí 2:1. Semknutí domácí předváděli vděčnému publiku bojovný výkon, za který byli odměňováni neúnavným povzbuzováním. Bohužel v takto aktivně hraném poločase docházely hráčům postupně síly a navíc se v přemíře snahy dopouštěli nedovolených zákroků, oceněných žlutým kartónkem. Trenér pak musel u těchto kluků přistoupit ke střídání, aby oslabení na hřišti a i v úvodních jarních kolech nebylo ještě výraznější. Bohužel v 84´ neudržel P.Sencovici míč na útočné šestnáctce, R.Vladik nezachytil rychlý kontr na své straně, prudký centr ještě stačil nadzvednout J.Smolka, ale na zadní tyči číhal P.Kasal a po nedomluvě J.Šnejdrly s vyběhnuvším D.Urbáškem vyrovnal střelou na odkrytou zadní tyč 2:2. Bojovní domácí se až do samého konce snažili o vítězný gól, ale Medlov s vypjetím všech sil svůj bod ubránil.

http://hranicky.denik.cz/fotbal_region/krajsky-prebor-na-videu-podivejte-se-na-sestrihy-17-kola-20151121-k89m.html